Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Taner80

4 yıl önce - Cum 29 Hzr 2012, 15:18

Hayal ediyorum hep Süper ligde trakya bölgesinden bir takımımız olsun diye (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, çorlu, Lüleburgaz vs.) ama sadece bi hayal olarak kalacak

Emir ERTEN

4 yıl önce - Cum 29 Hzr 2012, 19:18

Bu Osmaniyespor hangi ligde acaba?Bilen var mı?Kendisini artık profesyonel liglerde görmek istiyoruz.

emrenmert

4 yıl önce - Cum 29 Hzr 2012, 19:39

Edirnespor 90'larda 2. ligdeyken Süper Lig'e çok yaklaşmış ama ne yazık ki çıkamamış.

mert101

4 yıl önce - Cum 29 Hzr 2012, 20:37

ben sahsen kasımpasa , güngören belediyespor , istanbul büyüksehir belediyespor gibi takımların yerinde erzurum , zonguldak , afyon gibi nüfusu biraz büyük olan ve güneydogu bölgelerinden takımların olmasını isterdim ama malesef istanbulun taraftarı olmayan takımları her yerde mevcut [/quote]

mehmetworld

3 yıl önce - Pzr 11 May 2014, 19:21
İşte mardinliler gerçeği

http://www.cnnturk.com/video/turkiye/sahaya-turk- ...ik-karisti

alp37
2 ay önce - Pzr 26 Mar 2017, 15:26

Bartın, Sinop, Çankırı, Ardahan, Kars, Iğdır, Burdur, Nevşehir, Yozgat, Kırşehir bu yıl Profesyonel futbol liglerinde takımı yoktur hatta ARDAHAN hiç profesyonel takım çıkartamadı gibi geliyor bana

Aslında 5-10 yılda bir 3 lige profesyonel takmı olmayan illerin amatör şampiyonu direk alınmalıdır belki 1-2 tanesi bu sayede üst liglere yükselir

Furkan ÇINAR
2 ay önce - Pzr 26 Mar 2017, 15:36

Profesyonel liglerde takımı olup, stadında bin kişiye oynayan takımları konuşmak daha mantıklı.

Tuttuğu takımı bin km ötede olan, hayatında takımının stadını dahi görmemişleri konuşmak daha mantıklı.

Bunları çözün, sonra bu başlıktaki sorun da elbet çözülür

ulu hakanla
2 ay önce - Pzr 26 Mar 2017, 16:15

Başarılı olsunlarda çıksınlar sanki çıktılarda federasyon almadı

ads 1940
2 ay önce - Pzr 26 Mar 2017, 16:18

Federasyon önce taraftarsız belediye takımlarına bi çare bulsun diyecem ama bu TFF defolup gitmeden uzun yıllar liglere böyle taraftarsız takımları dolduracaklar gibi.

ulu hakanla
2 ay önce - Pzr 26 Mar 2017, 16:21

Üst lige çıkma kriteri toplanan puandır taraftar sayısı değil

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET