Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
Elazığ - 1040 Yataklı Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü
« önceki   123 ... 202122 ... 656667   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Emrah23

2 yıl önce - Sal 19 Hzr 2012, 15:42

aleyna aleyküm selam Elazığla ilgili alâkanızdan dolayı teşekkür ederiz inşallah bian önce tamamlanır ve halkın hizmetine sunulur ama biz Elazığ olarak işlerin gecikmesine uzamasına iptal edilmesine alışkınız daha doğrusu alıştırıldık

hanserin
2 yıl önce - Cum 22 Hzr 2012, 16:30

Elazığ yeni hastane kazanıor zannediyor.Acaba öyle mi?
Yoksa
-Cüzzam Hastanesi
-Eğitim Araştırma Hastanesi(Eski Devlet Hastanesi)
-Harput Devlet Hastanesi
-Akıl Hastanesi
-Diş Hastanesi
oraya taşınarak Kapatılacak mı? Yeni bin yatak mı kazanılacak 1000 yatak kapatılıp yeni 1000 yataklı şehir hastanesimi oluşacak?

emre aegean

2 yıl önce - Cmt 23 Hzr 2012, 01:47

herhangi bir hastanenin kapatıldıgı falan yok arkadasım.....

Alparslan Yalçın

2 yıl önce - Cmt 23 Hzr 2012, 10:34

Hatta size şöyle bir bilgi vereyim Tunceli, Bingöl ve Malatya sağlık konusunda Elazığ'a bağlanılacak.

44hakan

2 yıl önce - Cmt 23 Hzr 2012, 12:08

Alıntı:
Hatta size şöyle bir bilgi vereyim Tunceli, Bingöl ve Malatya sağlık konusunda Elazığ'a bağlanılacak.

Malatya sağlıkta kendisine fazlasıyla yetiyor.Ayrıca yurt içi ve yurt dışından yüzlerce hasta geliyor artık Turgut Özal Tıp Merkezine.Malatya'da da Bölge Hastanesi yapılıyor zaten.İnşaatı büyük oranda bitti.Elazığ'a bağlanması mümkün değil.Malatya'nın Büyükşehir Belediyesi olarak Elazığ'a bağlanması söz konu olamaz...

Emrah23

2 yıl önce - Cmt 23 Hzr 2012, 12:48

senin bahsettiğin hastane bölge hastanesi değil şehir hastanesi arkadaşım. Elazığda yapılacak olan ise bölge hastanesi aradaki fark bu yoksa malatyanın büyükşehir olması bu konuyla alakalı bişey değil birde 2010yılı temmuz ayında alınan bi kararla Türkiye sağlıkta 29bölgeye ayrıldı ve bu kararla Elazığ bölge olurken Malatya Tunceli ve Bingöl Elazığa bağlandı link veremiyorum istersen bi gugıl babadan arattır

Alparslan Yalçın

2 yıl önce - Cmt 23 Hzr 2012, 13:53

Alıntı:
Malatya sağlıkta kendisine fazlasıyla yetiyor.Ayrıca yurt içi ve yurt dışından yüzlerce hasta geliyor artık Turgut Özal Tıp Merkezine.Malatya'da da Bölge Hastanesi yapılıyor zaten.İnşaatı büyük oranda bitti.Elazığ'a bağlanması mümkün değil.Malatya'nın Büyükşehir Belediyesi olarak Elazığ'a bağlanması söz konu olamaz...

Malatyaya yüzlerce hastadan kastettiğiniz karaciğer nakli ve yanık ünitesi yüzünden geliyorlar genel sağlık için değil. Elazığ'a ise her türlü sağlık için yüzlerce değil binerce kişi geliyor.

Malatyaya 640 yataklı yataklı şehir hastanesi yapılıyor bölge hastanesi değil.

Elazığ'a ise 1050 yataklı içinde 60 ünitelik de dev diş hastanesi bulunan BÖLGE ENTEGRE SAĞLIK KAMPÜSÜ yapılıyor.

Malatya ile Elazığ C sınıfı kadro standardına sahip hatta bulunan ilgili Malatya yerel basınında da haberler çıktı. Elazığ sanayi şehri olamıyor belki ama sağlık şehri olduğunu hep beraber göreceğiz.

Büyükşehirlilikle sağlık konusu farklı konulardır. Belediye büyük olabilir ama sağlık buna paralel gelişmez.

http://www.malatyahaber.com/haber/elaziga-baglama-ayari-mi

Alıntı:
senin bahsettiğin hastane bölge hastanesi değil şehir hastanesi arkadaşım. Elazığda yapılacak olan ise bölge hastanesi aradaki fark bu yoksa malatyanın büyükşehir olması bu konuyla alakalı bişey değil birde 2010yılı temmuz ayında alınan bi kararla Türkiye sağlıkta 29bölgeye ayrıldı ve bu kararla Elazığ bölge olurken Malatya Tunceli ve Bingöl Elazığa bağlandı link veremiyorum istersen bi gugıl babadan arattır

Güzel kardeşim linkte buldum ben
Elazığ 4. Sağlık Hizmeti Bölgesi olarak Malatya, Bingöl ve Tunceli illerine de hizmet verecek.

http://www.medimagazin.com.tr/medimagazin/tr-sagl ...10408.html

Yusuf Karabulut

2 yıl önce - Cmt 23 Hzr 2012, 14:25

+lvnt44 Kardeşim birşeyide araştırıpta yazınız lütfen, komşu kavgası haline getirmeyin. bu haberin aslını ögrenmek istiyorsan bak sizin kendinizin yani malatyanın yerel basınından alabilirsiniz.
Malatya ya 640 Elazığ a Bin 38
kaynak; http://www.malatyaaktuel.com/inx/haber-33021-Mala ...in_38.html

Alparslan Yalçın

2 yıl önce - Cmt 23 Hzr 2012, 15:39

Alıntı:
şimdiki şartlara göre malatya elazığa bağlanacaksa atıyorum 5 yıl sonra malatya 800 bin nüfusu aştığında malatyanın İ7 kapsamında çıkması gerecek o zaman daha sıkıntılı olmazmı malatyanın 800 bin nüfusu aşma ihtimali çok yüksek bir olanak olduğuna göre daha ne diye malatya elazığa bağlansın..

Ya kardeşim her yıl küçük artışlar yaşayan Malatyanın 1 yıl içinde büyükşehir olmak için 37.000 kişilik nüfus artışını anlıyorum ama dikkat edin millet kütüklerini yine eski yerlerine aldırdıklarında yine ortada kalacaksınız

Emrah23

2 yıl önce - Cmt 23 Hzr 2012, 16:26

yav boş boş tartışmalara girmeyin 2sene önce sağlıkta Elazığ bölge seçilmiş diğer iller Elazığa bağlanmış konuyu büyükşehire yada başka bi konuya çekmenin alemi yok inşallah nüfusunuz 1milyonu geçer gözümüz yok sizde bunu görmezden gelmeyin doğuda hiç bi şehrin diğer bir şehre çok bariz üstünlüğü yoktur içi dolu konuşalım lütfen her şehrin ileri olduğu noktalar vardır geri olduğu noktalar vardır. Neyse ne işte dileğimiz bian önce kampüsün yapılması vatandaşın hizmetine sunulması

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET