Ana Sayfa 892 bin Türkiye Fotoğrafı
Samsun - Lovelet AVM
« önceki   123 ... 414243 ... 717273   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
murat s.55
2 yıl önce - Pzr 17 Hzr 2012, 12:04
hani mağazaların hepsi kiralanmıştı

aylar öncesinden yapılan röportajlarda mağazaların hepsinin kiralandığını ve diğer markaları geri çevirdiklerini belirtmişlerdi fakat bugün görüyoruz ki üst katta baya boş dükkan var.dün lovelete gittim alt katta bikaç dükkan dışında çoğu dolmuş fakat üst katta baya boş dükkan var.umarım yakın zamanda farklı markalarla üst katta dolar ve %100 doluluk sağlanır.porlandın alanı baya geniş ve büyük olacak .üst kata d&r çok yakışır dışarıyada masa ve sandalyeler atıldımı bence süper olur.eksik olan alanlarda mağaza alınmalı kiralama olayı bana pek iyi gelmedi bakalım ilerleyen günlerde neler olucak

mhmn
2 yıl önce - Pzr 17 Hzr 2012, 12:42

yüzde 90 oranında doluluk sağladıklarını,büyük bir talep olduğunu söylüyorlardı ama orta bölüm üst kat boş aynen buraya D&R çok yakışır..Balondan hala haber yok..Ayrıca Wifi neden yok anlamış değilim..

anıl gumusel
2 yıl önce - Pts 18 Hzr 2012, 11:34

Samsun'un İkinci GSStore Mağazası Lovelet AVM'de Açıldı..
Arkadaşlar Samsun'da ikinci Gs Store mağazası Lovelet AVM'de açıldı..Haydi Samsun'lular Gs Store sizi bekliyor..
Samsun Gs Store adresi;
LOVELET AVM GSSTORE
Samsun Karadeniz Sahilyolu 2.KM
Lovelet A.V.M B/Blok Zemin Kat No.18
Canik/SAMSUN
0362 231 19 05
Alıntı:

Samsun'un İkinci GSStore Mağazası Lovelet AVM'de Açıldı

GSStore mağazalar zincirinin son halkası Samsun’un yeni alışveriş ve eğlence merkezi Lovelet AVM’de taraftarlarımızın hizmetine açıldı.

Lovelet AVM’de açılışı gerçekleşen yeni GSStore; bayan-erkek-çocuk formaları ve günün modasını yansıtan tekstil ürünleri ile birlikte aksesuardan ev tekstiline, ayakkabı / terlikten oyuncağa, her türlü okul malzeme ve aksesuarından kişisel bakım ürünlerine kadar çok çeşitli ürünüyle taraftarlarımızla buluşmayı bekliyor.

LOVELET AVM GSSTORE
Samsun Karadeniz Sahilyolu 2.KM
Lovelet A.V.M B/Blok Zemin Kat No.18
Canik/SAMSUN
0362 231 19 05
http://www.galatasaray.org/gspazarlama/haber/13747.php

tfnyldz

2 yıl önce - Pts 18 Hzr 2012, 11:43

Çok lazımdı İstanbul medyasının futbol kültürü neyse ki İdol İnşaat yetkilileri yatırım yaptıkları şehrin değerlerine fazlasıyla saygılılar İstanbul takımlarının store açtığı yerde Samsunspor'umuza ücretsiz mağaza tahsis ettiler.

Alıntı:
Lovelet AVM, Samsunspor Kulübümüze ücretsiz yer tahsisi yaptı. Samsunspor'umuzun lisanslı ürünlerinin satılacağı 55 metrekarelik alanı kulübümüze tahsis eden başta İdol İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Acıtaş ile Yönetim Kurulu Eş Başkanı Yalçın Sabırlı olmak üzere, İnside AVM Danışmanlık'ın kurucu ortakları Sitare Algan, Muzaffer Güloz ile tüm Lovelet ilgililerine teşekkür ediyoruz.
Lovelet AVM'deki mağazamızın açılışı, samsunsporstore konseptinin uygulanmasından hemen sonra gerçekleştirilecektir. Samsunsporstore mağazasında ürün çeşitlerimizi arttırmayı ve bu tür desteklerle de çoğalmayı hedeflemekteyiz.
http://www.samsunspor.org.tr/HaberDetay.aspx?id=320

Kamer55

2 yıl önce - Pts 18 Hzr 2012, 14:03

Arkadaşlar ilk açılan gs store neredeydi ? Loveletteki ikinci denilmişte?

anıl gumusel
2 yıl önce - Pts 18 Hzr 2012, 14:19

Alıntı:
Arkadaşlar ilk açılan gs store neredeydi ? Loveletteki ikinci denilmişte?

İlk mağaza şurdaymış;
Samsun Galatasaray Store
0 (362) 230 1905
Zafer Mh. Şevketiye Cd. No:47

mikail55
2 yıl önce - Pts 18 Hzr 2012, 19:08

cok merakliydik gs store gelmezine,insahllah is yapmamaz ve iflas eder ve kapanir.
fenerium mudur nedir odada gecerli tabiki.

IrazSu
2 yıl önce - Pts 18 Hzr 2012, 19:13

Fenerium'u GSStore'u geçtim, TS Store bile ikilemiş mağazaları. Hala Samsunspor'umuz varken bu takımların mağazalarına prim verilmesini anlayamıyorum.

mikail55
2 yıl önce - Pts 18 Hzr 2012, 19:19

ilgendirir ilgendirir

Çagrı Arslan
2 yıl önce - Pts 18 Hzr 2012, 19:49

Harika bir habermiş gibi Gsstore açıldı hadi Samsun Gsstore sizi bekliyor mesajını anlamadım...

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET