Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Etimesgut'a otel


ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
murat_aNK
12 yıl önce - Çrş 31 May 2006, 02:25
Etimesgut'a otel
Şehir otelciliğinin özelliklerini taşımadığı tespit edilen otel, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte yeni sosyal birimlere kavuşacak.
Etimesgut Belediyesi Başkanı Serhat Kemal Yılmaz, yaptığı açıklamada, otelin inşaatı için 2005 yılında 3 milyon 200 bin YTL harcandığını kaydetti. Yılmaz, halkın isteklerine cevap veremeyen otel için hamam, sauna, yemek salonu ve giriş düzenlemesi yaptıklarını belirterek, sıradaki hedefin otele bir yüzme havuzu yapmak olduğunu ifade etti.
Ne Diyelim hayırlı ugurlu olsunserkancirak
12 yıl önce - Prş 08 Hzr 2006, 16:46

Belediye Oteli’ne yapılan harcamaların toplamı 3 Trilyon 250 milyar TL’yi buldu.
giray
12 yıl önce - Prş 08 Hzr 2006, 21:53

Alıntı:

ETİMESGUT BELEDİYE OTELİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI
   Etimesgut Belediyesi tarafından yaptırılan ve 6 trilyona mal olan Belediye Oteli tamamlandı. Otelde Belediye Başkanı Serhat Kemal Yılmaz, bir yemek düzenleyerek ilk tanıtımını yaparken görüşlerini şöyle açıkladı:“Bu gün burada yarım kalmış bir tesisi yeniden Etimesgut'a kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Oteli tamamlamanın rahatlığı ve huzuru içindeyim” dedi.
YENİDEN PLANLANDI
   Otel inşaatı olarak başlanan ancak mevcut haliyle ancak bir pansiyonu andıran inşaat için derhal bir heyet oluşturduklarını söyleyen  Başkan Serhat Kemal Yılmaz, otelin planlamasında yanlışlıklar olduğunu tespit ettiklerini, belediye otelciliğinin vazgeçilmez unsurları arasında yer alan sosyal birimlere planlamada hiç yer verilmediğini, lobi ve yatak odaları dışında, tesiste kalacak insanların vakit geçirmeleri için gerekli sosyal aktivite mekânlarının yapılması için gerekli talimatları verdiklerini kaydetti.
   2004’te 3 Trilyon TL harcanan inşaata 2.75 Trilyon TL harcama yaptıklarını söylen Başkan Serhat Kemal Yılmaz,  otel için hamam, sauna, yemek salonu ve giriş düzenlemesi yaptırdıklarını 2005 yılında otel inşaatı için 2 Trilyon 750 Milyar TL harcandığını, önceki 500 Milyar TL ile birlikte Belediye Oteli’ne yapılan harcamaların toplamı 3 Trilyon 250 milyar TL’yi bulduğunu kaydetti.
ankaradayım.com
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA