Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana - Cam Kuleler
« önceki   123 ... 161718 ... 585960   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 17
powerball
5 yıl önce - Cum 04 May 2012, 18:50

Sayın Rişvanoğlu beni kastederek herşeyi bilen gibi bir ifade kullanmış.Hiç öyle bir düşüncem yok.Yazdıklarım iyice okunursa tam tersini söylediğim anlaşılır.Benim anlatmak istediğim yanlızca şu,fısıltı gazetesinin yaydığı haberlerde elbette yanlışlar vardır ama belki doğrular da vardır.Belki inşaat 1 yıl değilde 3 ay gecikecektir, belki çalışanlar işlerini iyi yapmadıkları için hakları tam olarak verilerek işten çıkarılmıştır,belki şu anda belediyeyle olan sorun tam olarak çözülmüştür ,belki bunun çözümü mümkün olmayacaktır ,belki müşterilerin bu durumdan hiçbir sıkıntısı yoktur, belki çok büyük problemler yaşamaktadırlar,belki belki..Ben hiçbir zaman tüm bu konuşulanlar doğrudur veya yanlıştır demiyorum.Sadece elinizin altınde cam kulelerin resmi web sitesi var,bir telefonla sizinle röportaj yapacak yerel basın var,bir telefonun ucunda müşterileriniz var neden bunlardan faydalanarak bu söylentileri durdurmuyorsunuz diyorum.Bu veya başka bir siteden veya bambaşka bir ortamdan insanların birşeyler duyup birbirlerine anlatmaları ne kadar yanlışlarla dolu olsa da tamamen susmak ve bekleyip görelim demekte o kadar hatalıdır.Burda insanları kırmak veya ben herşeyi bilirim havası yaratmak gibi bir düşüncem asla yoktur.Böyle değerlendirilmekte ne yaşımıza ne konumumuza nede kişiliğimize uyar.Saygılarımla.BAŞAR BAHADIR.

italyan01
5 yıl önce - Çrş 23 May 2012, 17:09

Evet camkuleyi yakından takip eden arkadaslar neden yorumlar kesildi.
son durum ne bilen yok mu ?


KAYOO
5 yıl önce - Çrş 23 May 2012, 20:20

sahipleri ile birebir görüşen sensin arkadaşım ne bilelim ne durumda madem görüşüyosun anlat en son paraları bitti kapatıp gidecekler dedin anlat bari sen bilirsin?italyan01
5 yıl önce - Prş 24 May 2012, 17:27

ateş olmayan yerden duman çıkmazmış atalar boşa konuşmamış.
arkadaşım bu proje bi şekilde bitecek ama kim bitirecek kimse bilmiyor.adamlar tıkandı


İsmailSY
5 yıl önce - Cmt 09 Hzr 2012, 20:21

Bugün inşaat alanına uğradım...

Kimse yoktu...

Hala 20. kattalar...Ortadaki bir kata Camlar takılmaya başlanmış(Cam dediysek 2 tane sadece)...Sanki ''Biz burdayız proje devam ediyor'' izlemini vermeye çalışıyorlar...Neyse yetkili birini buldum...Bir sorayım dedim... işler nasıl gidiyor diye...
Son durum nedir abi ? dedim...Keşke sormaz olaydım...

Adam suratını astı...''Sen kimsin ki ? Neden sana cevap vereyim.Ne bileyim senin karşı taraftan olduğunu..'' dedi...Karşı taraf kimse artık..

Ortada istenmeyen bir durum olduğu kesin

Kaçamak cevap veriyorlar...


esatt
5 yıl önce - Pzr 17 Hzr 2012, 19:40
cam kuleler


inşaat devam ediyor 19 kata çıktılar  (+)pelin01
5 yıl önce - Pts 18 Hzr 2012, 14:14

dün öğleden sonra gördüm beton dökülüyordu yani hiçbir problem yok

İsmailSY
5 yıl önce - Pts 18 Hzr 2012, 14:27

Alıntı:
dün öğleden sonra gördüm beton dökülüyordu yani hiçbir problem yok


Hiç çalışma yok diyemeyiz...az da olsa bir takım çalışmalar var ama daha 2.kulenin temeli bile atılmadı...

2013 mart ayına nasıl yetişecekse


leo1537
5 yıl önce - Sal 19 Hzr 2012, 11:07
Risvanoglu


Selam arkadaslar,
Adana da bulunmadgim süre icerisinde, Camkuleleri reklamlardan tanidim.
Adana miz icin gurur duydum denebilir.
Adana ya geldigimde ilk isim denecek kadar önemli olan konu, Cam kuleleri görebilmekti...Nerede oldugunu sordugumda, negativ cevaplar aldim; battilar, sahtekarlar, ne yapacan ...gibi.
Sonunda bir arkadasim sayesinde nerede nassil bir yapit oldugunu gördüm. 19 kat cikmisti....

Simdi:

Adana gibi bir memlekete, böyle bir projeyi getirebilme cesaretini gösteren bir isletmeciyi destekleme, realiteye uygun bir elestiride bulunma yerine, en kolayi olan, bilincsiz dedikoduyu yegliyoruz.
Belki de dogru olabilir, SIKINTili bir insaat olabilir...Arkadaslar, milyonluk daireler satiliyor buralarda.
Icinizde esnaf varsa düsünsün; 3 liralik ürün satilan bir piyasada sen gidipte 15 liralik bir ürünü pazarlamaya kalkarsan birtakim sIkIntilar yasarsin tabiiki. Pazar gecesi tir tir beton döken, kapisinin önünde kamyon kamyon demir indiren bir insat sirketini elestirenler ne isle mesguller bilmek isterim.
Ben ce bu proje bitmek zorunda...Vizyonu, gözbebegi olarak kabul edilen bir olguyu nassil olurda batisa sürükleyebilir ki XY Risvanoglu

Isin icinde bir de su sorun olursa;
kedi erisemedigi cigere mundar dermis...

Belki yaniliyorum arkadaslar...ama, bir sonucu negatif elestirmekten se inceleyin, taniyin, öyle düsüncelerinizi yansitin derim.

Tüm platformdaki arkadaslara seviyeli, bilincli, kaliteli sohbetler dilegi ile...

Levent Y.


pelin01
5 yıl önce - Çrş 20 Hzr 2012, 12:34

Arkadaşlar ben sadece şunu ifade etmeye çalışıyorum; battılar, kaçtılar, çalışmıyor işçiler diye önüne geçilmeyen dedikodular asılsızdır, inşaat devam etmektedir buna bizzat şahit oldum. İkinci kule başlamamış olabilir 2013 mart da değilde 2013 sonunda da teslimat olabilir bunlar şirketin kendi problemleri ve yaşanabilecek şeyler. Sizler Adanamıza böyle vizyon katan bir projeyi desteklemek yerine sürekli yeriyorsunuz.sayfa 17
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 161718 ... 585960   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET