Ana Sayfa 892 bin Türkiye Fotoğrafı
Adana - Cam Kuleler
« önceki   123 ... 323334 ... 101102103   sonraki »
Ana Sayfa -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
powerball
2 yıl önce - Cum 04 May 2012, 18:50

Sayın Rişvanoğlu beni kastederek herşeyi bilen gibi bir ifade kullanmış.Hiç öyle bir düşüncem yok.Yazdıklarım iyice okunursa tam tersini söylediğim anlaşılır.Benim anlatmak istediğim yanlızca şu,fısıltı gazetesinin yaydığı haberlerde elbette yanlışlar vardır ama belki doğrular da vardır.Belki inşaat 1 yıl değilde 3 ay gecikecektir, belki çalışanlar işlerini iyi yapmadıkları için hakları tam olarak verilerek işten çıkarılmıştır,belki şu anda belediyeyle olan sorun tam olarak çözülmüştür ,belki bunun çözümü mümkün olmayacaktır ,belki müşterilerin bu durumdan hiçbir sıkıntısı yoktur, belki çok büyük problemler yaşamaktadırlar,belki belki..Ben hiçbir zaman tüm bu konuşulanlar doğrudur veya yanlıştır demiyorum.Sadece elinizin altınde cam kulelerin resmi web sitesi var,bir telefonla sizinle röportaj yapacak yerel basın var,bir telefonun ucunda müşterileriniz var neden bunlardan faydalanarak bu söylentileri durdurmuyorsunuz diyorum.Bu veya başka bir siteden veya bambaşka bir ortamdan insanların birşeyler duyup birbirlerine anlatmaları ne kadar yanlışlarla dolu olsa da tamamen susmak ve bekleyip görelim demekte o kadar hatalıdır.Burda insanları kırmak veya ben herşeyi bilirim havası yaratmak gibi bir düşüncem asla yoktur.Böyle değerlendirilmekte ne yaşımıza ne konumumuza nede kişiliğimize uyar.Saygılarımla.BAŞAR BAHADIR.

italyan01
2 yıl önce - Çrş 23 May 2012, 17:09

Evet camkuleyi yakından takip eden arkadaslar neden yorumlar kesildi.
son durum ne bilen yok mu ?

KAYOO
2 yıl önce - Çrş 23 May 2012, 20:20

sahipleri ile birebir görüşen sensin arkadaşım ne bilelim ne durumda madem görüşüyosun anlat en son paraları bitti kapatıp gidecekler dedin anlat bari sen bilirsin?

italyan01
2 yıl önce - Prş 24 May 2012, 17:27

ateş olmayan yerden duman çıkmazmış atalar boşa konuşmamış.
arkadaşım bu proje bi şekilde bitecek ama kim bitirecek kimse bilmiyor.adamlar tıkandı

İsmailSY
2 yıl önce - Cmt 09 Hzr 2012, 20:21

Bugün inşaat alanına uğradım...

Kimse yoktu...

Hala 20. kattalar...Ortadaki bir kata Camlar takılmaya başlanmış(Cam dediysek 2 tane sadece)...Sanki ''Biz burdayız proje devam ediyor'' izlemini vermeye çalışıyorlar...Neyse yetkili birini buldum...Bir sorayım dedim... işler nasıl gidiyor diye...
Son durum nedir abi ? dedim...Keşke sormaz olaydım...

Adam suratını astı...''Sen kimsin ki ? Neden sana cevap vereyim.Ne bileyim senin karşı taraftan olduğunu..'' dedi...Karşı taraf kimse artık..

Ortada istenmeyen bir durum olduğu kesin

Kaçamak cevap veriyorlar...

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ADANA