Ana Sayfa  Ahmet Çamlı
Pzr 20 May 2012, 13:14   İmc TV kimin için çalışıyor !!!Uydudan(Türksat) yayın yapan İmc TV'yi takip ediyor musunuz acaba?
İlk başlarda Normal bir haber kanalı sanmıştım,Sonraları BDP'lilerin ekranda sıkça yer aldığını fark etim ama kanal'a konuşmacı olarak çıkanlar sadece BDP'li veya Kürt asıllı olan kişiler de değil.Fakat BDP siyasetinin dışladıkları da değildi.
Mesela Nuray Mert, dikkat etmişseniz ne bir programa çıkıyor ve de bir tartışma programına davet ediliyor. Sadece İmc TV'de progam yapıyor, bu haftaki Programında konuğu ise BDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'tı

Kanal Türkçe yayın yapıyor yayına genel ülke siyasiti ile ilgili programlara yer veriyor ama BDP'nin yayın organı tarzına gibi bir his bıraktı ben de..

Bir de 19 Mayıs'ta dikkatimi çekti Kanalların hepsi bayram dolayısıyla ekranların sağ veya sol köşelerine Türk bayrakları koymuşken "İmc" TV'de bayrak yoktu ve Bayramla ilgili tek bir haber ve gündem yer almadı..


 mesajı beğendiniz mi?
Batur
Pzr 20 May 2012, 13:17  

handecik(ler) için çalışıyordur, gereksiz bir kanal.

 mesajı beğendiniz mi?: +1
Kahraman5050Pzr 20 May 2012, 14:07  

Alıntı:
Bir de 19 Mayıs'ta dikkatimi çekti Kanalların hepsi bayram dolayısıyla ekranların sağ veya sol köşelerine Türk bayrakları koymuşken "İmc" TV'de bayrak yoktu ve Bayramla ilgili tek bir haber ve gündem yer almadı..Hilal Tv, Berat Tv onlarda 19 Mayisi kutlamadi. Asil en cok ne dikkatimi cekti biliyormusunuz?
Hilal Tv de Haber Programinda "3 Asker Hayatini Kayip Etti" oluyor ve bunu hep yapiyorlar inanmiyorsaniz bakin ! Ama Olay Mavi Marmara oluncak "Sehitler" diye bahsediliyor..

Birde Yol Tv var .... Cok ilginc bir Kanal cok Basit Alevi Propagandasi yapiyorlar. Kürt Ermeni Alevi ezilen Halk olarak göstertiliyor ! Ayrica Dersim 38. Olayini "Soykirim" diye bahsediyorlar


 mesajı beğendiniz mi?
Ali Cem 07Pzr 20 May 2012, 14:12  

Her fikrin neredeyse gazete ve televizyonu var az çok.Bu kanal da kendisi gibi düşünenler içn çalışyor.Kendi çizgisini başkalarına anlatmaya çalışıyor.Bana göre de "gereksiz" yığınla kanal var, açmıyorum izlemiyorum oluyor bitiyor!

 mesajı beğendiniz mi?
Emre Eyyub 25Prş 24 May 2012, 08:57   Bir de 19 Mayıs'ta dikkatimi çekti

İmc TV bayrak koymuyor bu iş olmuyor

Bayrak koyması gerekiyordu koymadı mili bayramlar için bayrak konulmalı mesajı beğendiniz mi?
Ahmet Çamlı
Cmt 11 Ağu 2012, 12:48  

Yine Kanalda dikkatimi çekti Şehitlerimizle ilgili haberlere vermiyor hatta şehit cenazelerimizle ilgili tek bir haber izlemedim...
Bunun yanında Askerlerimiz tarafından yanlışlıkla vurulan bir sivilin habeini yapmaktan geri durmayan bir kanal. hoş o da haber ama bu art niyet neden..


 mesajı beğendiniz mi?
Mesajları seç: