Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mesajlarınıza Kimin Puan Verdiğini Görmek İstiyor musunuz? - [SİTE]
« önceki   123 ... 151617 ... 363738   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
kilitli
sayfa 16
erhanthunder
11 yıl önce - Pzr 28 May 2006, 12:25

Alıntı:
teknik olarak bakma şansımızda var ama (profillerden puan verdiği mesajlar bölümü) burdan sadece acaba şu kişimi verdi diyerek gidilebilir.

sanırım yanlış anlaşılma oldu ama şöyle yapabilirsiniz.Kişilerin puan verdiği mesajlarda gözüküyor değilmi ?
3 kişi konuya birşeyler yazmış ve size puan verilmiş en azından bu 3 kişinin puan verdiği mesajlara kişinin profilinden bakarak o mesaja puan verip vermediğini anlayabilirsiniz.Tabi konunun büyüklüğü ve kullanıcı sayısına göre bu zor bir durum olur.
Bu arada yukardaki mesajıma (-) veren arkadaşa teşekkürler.En azından özelden mesaj geçip nasıl olur bu diyerek uyarabilirdi.Yada mesajını düzelt yanlış bilgi veriyorsun diyebilirdi.bol keseden (-) verin belki ben bana (-) veren arkadaşa başka bir konuda (+) verecektim çok güzel bir konusu için ama benim puan hakkım yok bu yüzden benden puan alamaz. şu aralar sanırım (-) (+) verme bazı kişilerin tekeline kaldı.Yani ne etliye ne sütleye karışmayan arkadaşlar okuyup (-) veriyorlar ama lütfedip kendilerinin (-) alabileceği birşeyler yazmıyorlar...(+) ları ile mutlu yaşayıp bol keseden (-) veriyorlar.
(-) konusunda da dediğim gibi yine diyorum beraber hareket eden kişiler var ve gün içerisinde beraberce 4 tane (-) vererek sizi susturuyorlar..

Bekir Sicimoğlu
11 yıl önce - Pzr 28 May 2006, 16:33

Yazdiğımız mesajlara kimlerin puan verdiğinin bilinmesini doğru bulmuyorum , bence vermek istediğiniz mesajın herkez tarafından beğenilmesini beklemek sadece bencillik olur,ayrıcada işin cılkı çıkar ve bazı arkadaşlar arasında yanlış anlaşılma gibi durumlardan kişiselliğe dönüşür ve gerçek amacından uzaklaşır.
Bazı arkadaşlar ise konulan barajları gereksiz veya yüksek bulmaktadır.Bana kalırsa bu barajları biraz daha yükseltmeli ve de ayrıca kısa  ve anlamsız mesajlarıda toplam mesaj sayısına dahil edelmemeli diye düşünüyorum. Mesajlarımızda; yazdığımız anlamlı olmalı , bilgi içermeli, gereksiz tartışmalara girmemeliyiz.

erhanthunder
11 yıl önce - Cum 02 Hzr 2006, 12:20

Alıntı:
Ben istiyorum.Çünkü saçma yerlerde saçma eksiler veriliyor.Bu yüzden de %25 olayı görevini çok rahat yapıyor.
Bir mesaj önce eleştirdiğiniz %25 barajına takılmamış arkadaş hemen size (-) veriyor ve onun arkadaşları(evet sitede var böyle hep beraber davranan arkadaşlar) size (-) verdimi gelde düzelt %25 olayını.
kim ne vermiş bence görülmeli aslında teknik olarak bakma şansımızda var ama (profillerden puan verdiği mesajlar bölümü) burdan sadece acaba şu kişimi verdi diyerek gidilebilir.

Gerekli açıklamayı bir sonraki mesajda verdim.Şimdi bana (-) veren arkadaş çıkıp bana neden (-) verdiğini yada yukarda yazdığımı deneyip denemediğini açıklayabilirmi? NEDENLERİYLE.ve sonraki mesajımda yazmış olduğum şekilde olup olamayacağını söyleyebilirmi.Ayrıca 2. mesajımdaki bilgilere neden (-) vermediğini çünkü ilk mesaj yanlışsa 2. mesajımda yanlıştır ona neden (-) vermediğini açıklayabilirmi.Yok eğer arkadaş öylesine konuya daldım verdim gitti (-) yi diyorsa ve sonra da cevap yazdığı konuları takip etmiyorsa bu verilen (-) ne kadar doğru çünkü bu (-) ye karşılık ben gerekli cevabı verdim ama (-) veren kişi cevabımı okuyup gerekli düzeltmeyi yapmamış.....

Er-Han

11 yıl önce - Cum 02 Hzr 2006, 17:20

şimdiye kadar banane diyordum ama az önce rastladığım bir konuda acaba istermiyim demeye başladım. Wow turkey üyeleri kendinizi tanıtın başlığında, kendisini tanıtan Mustafa AKBAY isimli arkadaşa, puan verme yetkisi olan bir arkadaş "(-1) şahsi bir konu sitemizi ilgilendirmiyor" demiş.Hakikaten merak ettim bu arkadaşı.

alpertunga77
11 yıl önce - Cum 02 Hzr 2006, 17:50

Evet cok isterim gormeyi... Cunku aramizda nasilsa adim gorunmuyor diye art niyetle eksi puan verebilecek zihniyette kisiler oldugu kesin bir gercek.

Burç

11 yıl önce - Cum 02 Hzr 2006, 18:55

Görseniz ne olacak ki? Dayak mı atacaksınız?  
Puan verme hakkını kaldırabilecek bir görevli var sitede.
Kimin puan verdiği, görmesi gereken bu kişi tarafından gayet açık ve net bir şekilde görünüyor.
Ancak şikayet etmezseniz kimse birşey yapmaz.
Niye burada yazmak yerine bu işle görevli site denetçisine özelden bildirmiyorsunuz?
Puan verme hakkını kaldırtmak için tek yöntem bu.

recai

11 yıl önce - Çrş 07 Hzr 2006, 15:00

Bu güne kadar kim hangi mesajıma eksi vermiş kim hangi mesajıma artı vermiş hiç aklıma gelmezdi ama ilginç bir olay yaşadım bu gün benim 9 eylül 2005 te yazdığım bir mesaja 06/06/2006 tarihinde saat 23:07 de eksi puan verilmiş bu puanı veren arkadaşımız ya hiç forumu takip etmemiş yada eksi verirken mesaj tarihine bakmamış lütfen dikkat edelim sonuçta puanın hiç bir etkisi yoksada insanın moralini bozuyor.

Burç

11 yıl önce - Çrş 07 Hzr 2006, 15:04

Mesajın yazıldığı tarihin ne önemi var?
Mesaj yayınlandığı sürece, her okuyanın da 1 adet puan verme hakkı mevcut.
Ne zaman okursa o zaman verir puanını.
"Ben mesajı yazar yazmaz puanı veren versin, sonra okuyanlar geç kaldı,
onlar sadece okusun" diyemeyiz ki.

Ayşegül S.
11 yıl önce - Çrş 07 Hzr 2006, 17:01

Şu an ki sistem iyi bence. Verilen puanları görürsek (+) puanlar üyeler arası kaynaşma yaratabilir    Ama (-) puanlar gereksiz kavgalar doğurabilir.  
Burç Bey okuduğum kadarıyla puan verenleri görüyor. Bu durumda aleni sırıtan haksız (-) puanlara müdahale edebilir. Gerçekten haksız yere verilen puanları şikayet bölümüne yazarsak "site sağlığı açısından" mutlaka değerlendirilir diye düşünüyorum.

Necmettin K.

11 yıl önce - Çrş 07 Hzr 2006, 17:46

Verilen puanların kişisel olacağına inanmıyorum.
    Kişisel görüşüm,tabiki kimseyi bağlamaz,ben eksi aldığım zaman nasıl bir hata yaptığımı araştırıyorum.Hata yapmadıysam,bana eksi veren arkadaşıma nasıl olumsuz bir etki bıraktığımı düşünüyorum.
    Kimliğini bilmediğim insanlara karşı yaptığım,eğer varsa hata,benim için daha önemlidir.Sizce de yabancı,daha doğrusu samimiyetiniz olmayan insanlara yapılan hoşnutsuzluk şık olurmu?
    Şöyle de düşünebiliriz,"Demek ben insanları olumlu düşünceye sevkedecek,olumsuz düşünenlere karşı da olumlu düşünecek olgunluğa erişememişim."
    Dar alanlarda insanları ikna edemzsem daha geniş alanlarda,Yöneticilik,Liderlik,Siyasetçilik vb görevleri yapamam diye düşünmeliyim.Bunun içindir ki hoş görü ve tevazuu sahibi olmalıyım.
   Herkese saygılar.

sayfa 16
« önceki   123 ... 151617 ... 363738   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET