Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mesajlarınıza Kimin Puan Verdiğini Görmek İstiyor musunuz? - [SİTE]
« önceki   123 ... 151617 ... 363738   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
kilitli
sayfa 16
erhanthunder
12 yıl önce - Pzr 28 May 2006, 12:25

Alıntı:
teknik olarak bakma şansımızda var ama (profillerden puan verdiği mesajlar bölümü) burdan sadece acaba şu kişimi verdi diyerek gidilebilir.

sanırım yanlış anlaşılma oldu ama şöyle yapabilirsiniz.Kişilerin puan verdiği mesajlarda gözüküyor değilmi ?
3 kişi konuya birşeyler yazmış ve size puan verilmiş en azından bu 3 kişinin puan verdiği mesajlara kişinin profilinden bakarak o mesaja puan verip vermediğini anlayabilirsiniz.Tabi konunun büyüklüğü ve kullanıcı sayısına göre bu zor bir durum olur.
Bu arada yukardaki mesajıma (-) veren arkadaşa teşekkürler.En azından özelden mesaj geçip nasıl olur bu diyerek uyarabilirdi.Yada mesajını düzelt yanlış bilgi veriyorsun diyebilirdi.bol keseden (-) verin belki ben bana (-) veren arkadaşa başka bir konuda (+) verecektim çok güzel bir konusu için ama benim puan hakkım yok bu yüzden benden puan alamaz. şu aralar sanırım (-) (+) verme bazı kişilerin tekeline kaldı.Yani ne etliye ne sütleye karışmayan arkadaşlar okuyup (-) veriyorlar ama lütfedip kendilerinin (-) alabileceği birşeyler yazmıyorlar...(+) ları ile mutlu yaşayıp bol keseden (-) veriyorlar.
(-) konusunda da dediğim gibi yine diyorum beraber hareket eden kişiler var ve gün içerisinde beraberce 4 tane (-) vererek sizi susturuyorlar..

Bekir Sicimoğlu
12 yıl önce - Pzr 28 May 2006, 16:33

erhanthunder
12 yıl önce - Cum 02 Hzr 2006, 12:20

Alıntı:
Ben istiyorum.Çünkü saçma yerlerde saçma eksiler veriliyor.Bu yüzden de %25 olayı görevini çok rahat yapıyor.
Bir mesaj önce eleştirdiğiniz %25 barajına takılmamış arkadaş hemen size (-) veriyor ve onun arkadaşları(evet sitede var böyle hep beraber davranan arkadaşlar) size (-) verdimi gelde düzelt %25 olayını.
kim ne vermiş bence görülmeli aslında teknik olarak bakma şansımızda var ama (profillerden puan verdiği mesajlar bölümü) burdan sadece acaba şu kişimi verdi diyerek gidilebilir.

Gerekli açıklamayı bir sonraki mesajda verdim.Şimdi bana (-) veren arkadaş çıkıp bana neden (-) verdiğini yada yukarda yazdığımı deneyip denemediğini açıklayabilirmi? NEDENLERİYLE.ve sonraki mesajımda yazmış olduğum şekilde olup olamayacağını söyleyebilirmi.Ayrıca 2. mesajımdaki bilgilere neden (-) vermediğini çünkü ilk mesaj yanlışsa 2. mesajımda yanlıştır ona neden (-) vermediğini açıklayabilirmi.Yok eğer arkadaş öylesine konuya daldım verdim gitti (-) yi diyorsa ve sonra da cevap yazdığı konuları takip etmiyorsa bu verilen (-) ne kadar doğru çünkü bu (-) ye karşılık ben gerekli cevabı verdim ama (-) veren kişi cevabımı okuyup gerekli düzeltmeyi yapmamış.....

Er-Han

12 yıl önce - Cum 02 Hzr 2006, 17:20

alpertunga77
12 yıl önce - Cum 02 Hzr 2006, 17:50

Burç

12 yıl önce - Cum 02 Hzr 2006, 18:55

recai

12 yıl önce - Çrş 07 Hzr 2006, 15:00

Burç

12 yıl önce - Çrş 07 Hzr 2006, 15:04

Ayşegül S.
12 yıl önce - Çrş 07 Hzr 2006, 17:01