Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
irfan x
15 yıl önce - Cmt 04 Arl 2004, 23:40

Alıntı:
Taksim'den Yenikapı'ya Şişhane, Unkapanı ve Vezneciler ( Şehzadebaşı ) istasyonları yapılıyor.
dostum bu hat durmamışmıydı eğer dediklerin doğruysa harika bir haber bu. Projede bu vardı ama olmadı işte anıtlar kurulu sağ olsun... Lütfen bana bu konuda emin olduğunu söyle...Lütfen...

Mustafa Noyan

15 yıl önce - Pzr 05 Arl 2004, 12:17

Ben aslında istasyon yerlerinin listelesini duzeltmek istemistim;
ancak sizin hatırınız için Pazartesi inşaat yerlerine gidip bakacagim

MehmetK
15 yıl önce - Pzr 05 Arl 2004, 20:17

o istasyonlarda varsa süper ben biraz kestirmeden götürmüsüm metroyu

Erkhan
15 yıl önce - Çrş 08 Arl 2004, 07:54

Saniyorum ki Taksim tarafinda kalan Sishane disinda Halic'in diger tarafinda ki istasyonlarda Sultanahmet'teki gocuk nedeniyle durdu. Ayrica su an kazilan tuneller Halic gecisine uygun olmadigi icin, bakim tunelleri olarak kullanilacak ve Halic gecisi icin Sishane'den yeni tunel kazilacak. Sishane istasyonunun kazisida kapatildi ve istasyon su hazirlaniyor, hatta dikkat ettiyseniz en son Istiklal Caddesinde istasyona baglanti yollari yapiliyordu. Istasyon bitirildiginde Sishane hatta baglanacak ve Yenikapi yonu bitirilmese bile Sishane istasyonu calisacak. Boylelikle metro Sishane-Levent arasinda olacak

Mustafa Noyan

15 yıl önce - Pzr 12 Arl 2004, 12:14

Ben Kemal Bereket' in Agustos mesajındaki resmi gormemiştim ve hala önünden geçerken Şehzadebaşı'na metro istasyonu yapılıyor zannediyordum.
Bu istasyonun sadece tabelası var.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=97388#97388

Akın Kurtoğlu

13 yıl önce - Cum 02 Hzr 2006, 01:13

Farklı raylı sistemler ile ilgili konuların aynı bölüm altında toplandığı ve tartışıldığı bu eski başlık, belli bir konuyu takip etmediğinden dolayı, içindeki mesajları, yakın bir zamanda ilgili konular altına dağıtılmak kaydıyla kilitlenmiştir.

Site Denetçisi
Akın KURTOĞLU

sayfa 3
ANA SAYFA -> ULAŞIM