Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sakarya - Eski Sapanca Yolu

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Alihanb
11 yıl önce - Prş 01 Hzr 2006, 03:19
Sakarya - Eski Sapanca Yolu

TEM açıldıktan sonra yoğunluğunu büyük ölçüde kaybeden Kartepe manzaralı bu şirin 20-30 kmlik yoldan bazı esintiler..Bu yolun güzergahı eski ipek yolu üzerindedir aynı zamanda.  Maşukiye , Suadiye gibi beldelerde oturanlar hala bu yolu kullanmaktadır.Ayrıca burada yazlıkları bulunan İstanbullularda kullanırlar bu yolu...

Bir anekdot : Ülkemizin 4 mevsimsel özelliğide göze çarpmaktadır aynı saat içerisinde iki değişik hava tipi.....

[Bir özelliği olmayan soluk renkli yol fotoları silindi.  - alimemo - Cmt 10 Hzr 2006, 16:51 ]

M.Ali Sade
11 yıl önce - Prş 01 Hzr 2006, 06:58

Türkiye'de en doğal ve güzel bitki örtüsü nerededir sorusunun cevabı hiç şüphesiz Sapanca ve Adapazarı civarıdır olmalıdır.

İşte bu yöreye ait 2 resim de benden.Araba içinden çekildiği için kusura bakmayın...

[Otomobil iç mekan fotoğrafları silindi. - Hakan Aydın - Prş 01 Hzr 2006, 09:00 ]

a.turguteren
11 yıl önce - Prş 01 Hzr 2006, 11:28

Sapanca yanık köyde tapulu 9 dönüm meyve bahçesinin bir dönüm hissesi bana aittir. asfalta cepheli arkası ıhlamur ormanıdır.inşaata müsadeli villalık yerdir.acil ihtiyacım nedeniyle ilgilenene satmak istiyorum. Çekilen resimleri çok beğendim. Her taraf yemyeşil harika bir havası vardır. Yeşil alan kalmadı sapanca bölgesi doğallığını korumak için savaşıyor. tlf.0535 9645113- İstanbul

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler