Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Selcuk
11 yıl önce - Sal 30 May 2006, 12:26
Levent'e yeni Gökdelen? - [PROJE]

Özdilek, Roche'un arazisine alışveriş merkezi yapacak

Levent'te bugün açılacak olan Kanyon Alışveriş Merkezi'nin yankıları sürerken, Bursalı yatırımcı Hüseyin Özdilek o bölgeye ilişkin bir bombayı Zürih'te patlatıverdi. Özdilek, Kanyon ile Metrocity arasındaki Roche ilaç fabrikasına ait araziyi iki yıl önce 27 milyon dolara almış. O tarihten bu yana da beklemedeymiş. Şimdi yan yana iki alışveriş merkezinin arasındaki 35 bin metrekarelik alana üçüncüsünü yapmaya hazırlanıyor. Özdilek 105 metrekare alanlı bir çarşı yapacak. Özdilek, "Kimse kızmasın, orada herkese iş var" diyor.

http://www.sabah.com.tr/eko105.html

Umarim Canyon gibi kaliteli ve güzel bir yapi ve uzun bir is kulesi yapilir...  

www.sercan.de
11 yıl önce - Sal 30 May 2006, 14:09

benmi yanlis anladim
yokda Alisverismerkezimi yapacak?

Burç

11 yıl önce - Sal 30 May 2006, 14:16

Alıntı:
Özdilek 105 metrekare alanlı bir çarşı yapacak

benim ev kadar olacak demek ki..  
şu gazetecilerin rakamları doğru yazdığı hiç görülmüş mü acaba?
Bunlara matematik dersi verilmiyor mu?
Yoksa meslek eğitimi sırasında bilerek mi unutturuluyor?

Halil
11 yıl önce - Sal 30 May 2006, 14:21

Dogru anlamissin Sercan,
Alisveris merkezinin haricinde herhangi bir projeden bahsedilmemis yazida.
Ama boyle degerli bir araziye sadece AVM yapacak kadar is bilmez birisi degil Ozdilek
Yine cok amacli bir proje olur sanirim. Belki de Izmir ozdilek gibi bir proje olur.
Orada AVM ile birlikte Crown Plaza oteli bulunuyor ve Ozdilek bu ortakliktan gayet memnun.
Levent'de ki arazide de yine bir Otel+AVM olabilir.

Engin

11 yıl önce - Sal 30 May 2006, 14:23

hem kanyon da bugün değil yarın açılıyor  

Halil
11 yıl önce - Sal 30 May 2006, 14:24

Alıntı:
35 bin metrekarelik alana

Bu kadar genis bir alanda 105 metrekarelik bir AVM enteresan durur.
Buna uygun bir deyimimiz var ama kullanma taraftari degilim    

Alanda bayagi genismis bu arada. Harcamasalar bari guzeli araziyi

www.sercan.de
11 yıl önce - Sal 30 May 2006, 14:41

ama 3 tana AVM yanyana olacak

Senol Sabah
11 yıl önce - Sal 30 May 2006, 20:20

üc "SIFIR" unutulmus herhalde?
yani 135 bin m2

alperdemirkaya
11 yıl önce - Çrş 31 May 2006, 00:57

Burç demiş ki:
Alıntı:
benim ev kadar olacak demek ki..  

Kopardın beni

messiah_haktan

11 yıl önce - Çrş 31 May 2006, 18:47

ssc.com'dan Eastman:

Alıntı:
Bugün Leventte işim vardı ve hazır Leventteyken Kanyonuda bir göreyim dedim...Kanyondan çıkıp sağa doğru döndüğümde kanyonun hemen yanındaki roche arazisi diye adı geçen yerin(gümüşsuyu halı binasının olduğu arazi) önünde prefabrik bir yapı vardı..(Dün geçtiğimde ise ya bu yapı yoktu yada benim dikkatimi çekmedi)..neyse bu kanyonun olamazdı çünkü kanyonun önünde değildi...Neyse kapının açık olmasını fırsat bilip içeriye doğru baktım içeride bir buldozer ve tamamen terkedilmiş gümüşsuyunun binasını gördüm..daha fazla meraklanmadan prefabrik yapının içindeki adamlara burada ne olduğunu sordum..Adam inşaatın başladığını ve buraya bir gökdelen ve alışveriş merkezinin yapılacağanı ve özdileğin yaptırdığını söyledi..hemen kısa bir bilgi bu arazi 36000 m2...kanyon ise 27000 ve DoI ise 29000..yanişgüzel bişeyler bekleyebiliriz

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet