Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
Malatya Konut Projeleri
« önceki   123 ... 343536 ... 868788   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
anlanlanl
2 yıl önce - Pzr 05 Şub 2012, 00:49

Diyarbakır projelerine girin,hepsi birbirinden güzel.Bizim belediye de kat sınırını kaldırsa
Aranızda belediye başkanıyla görüşebilecek var mı?

Aslına e-mail yoluyla ulaşabiliriz. Ben sitede e-mail bulamadım ancak

OMERA

2 yıl önce - Pzr 05 Şub 2012, 00:58

ben anlamıyorum bu belediyeyi kat sınırı niye var ki malatyada havaalanı mı sorun teşkil ediyor acaba

Hüseyin_44

2 yıl önce - Pzr 05 Şub 2012, 19:23

Fahri Kayahan Bulvarı

(+)

anlanlanl
2 yıl önce - Cum 10 Şub 2012, 12:33

Alıntı:

ben anlamıyorum bu belediyeyi kat sınırı niye var ki malatyada havaalanı mı sorun teşkil ediyor acaba

Havaalanına 20 katlı bina sorun teşkil etmez.[/quote]

cagdas44
2 yıl önce - Cum 10 Şub 2012, 12:47

Alıntı:

Kat sınırlaması sadece havaalanı nedeniyle olmaz. Kat mesafesi belirlenirken alt yapının, yolların kaldırabileceği insan yoğunluğu zemin dayanılıklıarıda hesaba alınır.

Ayrıca pist doğrultusunda ise 3 katlı bina bile havaalanı maniasından etkilenebilir. Ama Malatya'da Tulga havameydanı'nın pistinden etkilenen alanlar daha kısıtlı.

+lvnt44
2 yıl önce - Cmt 25 Şub 2012, 13:01

ALTIN KONSEPT KONUTLARI http://www.altinkonsept.com/

+lvnt44
2 yıl önce - Sal 13 Mar 2012, 20:02

Malatyada özel sektör resmen kentsel dönüşüm gerçekleştiriyor ne kadar çok mütahit firma varmış ve ne kadar çok inşaat çalışması var şehirde. son olarak galiba üçbağlar mahallesinde bir mütahit firma gecekondu vari evlerin olduğu büyük bir alanda kentsel dönüşüm başlatıyor belediyede son meclis toplantısında buraların kat yüksekliğini artırdı sanırsam. öz polatlar inşaattan sonra manas firması adıyaman ve elazığ illerinde konut projeleri hazırlamışlar manas firmamız adıyamanda büyük bir konut projesini ve adıyamanın en büyük parkını hayata geçirmişti. malatyanın harbi harbi tokiye falan ihtiyacı yok tokinin tek avantajı uzun vadeli taksitleri yoksa malatya inşaatta kendi kendine fazlasıyla yeten bir şehir konumuna geldi hatta bölgeye hitap eden firmalar oluştu.

Hüseyin_44

2 yıl önce - Sal 13 Mar 2012, 20:10

Levent Nil İnşaatın yeni projesini gördüm led ekranda reklamları yayınlanıyordu ismini hatırlayamadım büyük bir proje hatta site içerisinde kayak pisti bile var malatya da konut projeleri hız kesmeden devam ediyor

+Muhammed
2 yıl önce - Sal 13 Mar 2012, 20:11

Fiyatlar ne olacak Levent hocam :9 Ta

Muştan arkadaşlar bile diyor "neymiş o Malatyada ev fiyatları". Yakında ün yapacağız.

TOKİ Malatyaya lüx tip konut yapmadı. Malatya TOKİ'nin bir eksi yanıda konumu tabi.

+lvnt44
2 yıl önce - Sal 13 Mar 2012, 20:15

Alıntı:
Levent Nil İnşaatın yeni projesini gördüm led ekranda reklamları yayınlanıyordu ismini hatırlayamadım

evet hüseyin onu bende gördüm ismide yapraklı konutlarıydı diye hatırlıyorum. muhammet fiyatlara hiç girmeyelim gerçekten özel sektörün evleri çok pahalı en kötü daire artık 130 bin tl den başlıyor. özel sektör evleri bize göre değil anca çift maaşlılar yada yüksek gelirli olanlar alıyor

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET