Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
İstanbul Adaş Otobüs Durakları
« önceki   12
Ana Sayfa -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ümit 806

3 yıl önce - Cum 22 Tem 2011, 15:36

Alıntı:
Benim de aklıma ilk o geldi ama "Ümraniye Çarşı" mı yazıyor yoksa "Çarşı" mı yazıyor diye emin olmadığım için yazmadım.

Eskiden ikisi de sadece Çarşı idi, şimdiki durumu bilmiyorum. Otobüslerdeki sesli anons sisteminde sanki Ümraniye Çarşı diye anons ediyor.

Kartal - Cevizli kuzey yanyoldaki Süleyman Kule durağının adı Soğanlık İSKİ olarak değiştirilmiş ama anonslarda Süleyman Kule diyor hâlâ, anons sistemine güvenebilir miyiz bilmiyorum.

fozdemircom
3 yıl önce - Cum 22 Tem 2011, 15:48

Ümraniye Kocatepe ve Zeytinburnu Metro'nun E-5 kısmındaki Kocatepe durağı örnek olabilir. O durağın neden Zeytinburnu Metro değil de, hala Kocatepe olduğunu da anlamış değilim.

deniz1764

3 yıl önce - Cmt 23 Tem 2011, 02:33

Alıntı:
Siteler 29GM Sarıyer
Siteler 10 Ataşehir
Siteler 79G Küçükçekmece
Siteler 11Y Üsküdar

Ayrıca 6 adet ayrı semtlerde "Atatürk Bulvarı" diye otobüs durağı var.

Aynı adı taşıyan durak çok vardır da bu başlıkta önemli olan, adaş durakların aynı İETT hattı üzerinde olması.

zaferyurt1
3 yıl önce - Pzr 24 Tem 2011, 02:39

e-10 hatında 2 tane adaş istasyon var

(+)

http://www.iett.gov.tr/saat/orer.php?hid=hat& ...Detay2.y=5

Onur.
3 yıl önce - Çrş 27 Tem 2011, 23:56

Saat bakmak için 10-ÜMRANİYE DEVLET HASTANESİ-ATAŞEHİR-ÜST BOSTANCI hattının detayına girdim. Adaş "Çeşme" duraklarına rastladım.

Doğukan Kahraman
3 yıl önce - Çrş 27 Tem 2011, 23:58

130A, 130 gibi hatların geçtiği Pendik Pendorya civarında aynı isimli peş peşe Tersane durakları var. Birini adı Pendorya olmalıydı yinede.

deniz1764

2 yıl önce - Pzr 19 Şub 2012, 13:09

129 T hattında tesbit ettiğim adaş duraklar: Bahçeler

tolginho

2 yıl önce - Pzr 19 Şub 2012, 14:06

Minibüs hattı ama olsun. Sarıyer'de Acıbadem Hastanesi'nin açılmasıyla

İstanbul'un iki yakasında da Acıbadem'den geçen minibüs hatları oluştu: Sarıyer-Beşiktaş minibüsleri ile Kadıköy-Acıbadem minibüsleri.

Bunun haricinde Maltepe de her iki yakada var olan otobüs duraklarından. Biri Bayrampaşa'da diğeri Maltepe ilçesinde.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ULAŞIM