Ana Sayfa  

fatih civelek

Prş 29 Arl 2011, 15:42  

Yılmaz Büktel demiş ki:
Tüm wow dostlarımın yeniyılını kutlar. 2012nin ülkemize barış dolu günler ve sizlere de sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz sağlıklı ve mutlu bir yeni yıl diler, yeni yıl kartımın kabulünü rica ederim.

Kartı açmak için önce linke tıklayın
ZARFI ACMAK ICIN PULA TIKLAYIN
EN BÜYÜK KARTOPUNA TIKLAYIN
KARTOPLARI COK AGIR.
ONLARA YARDIM EDIN ÜST ÜSTE KOYMAK ICIN,
SONRA KARDANADAMA TIKLAYIN VE SEYREDIN, KEYFİNE VARIN )

http://ak.imgag.com/imgag/product/preview/flash/bws8Shell_fps24.swf?ihost=http://ak.imgag.com/imgag&brandldrPath=/product/full/el/&cardNum=/product/full/ap/3166187/graphic1

Yılmaz abi .. abooooooooooooooooo ağazım açık kaldı ..

Bu kadar masalımsı ve bu kadar şekerrenklerle dolu bir sanal animasyon yılbaşı kartı görmemiştim, seyretmemıştim .. ellerine sağlık .. bilmukabele ile ..

mesajı beğendiniz mi?
mine atafirat

Prş 29 Arl 2011, 15:45  

Yeni yılın, memleketimize barış ve huzur, arkadaşlarıma ve ailelerine sağlık, mutluluk ve bolluk getirmesini, hayırlara vesile olmasını dilerim.

mesajı beğendiniz mi?: +5
memoli58

Prş 29 Arl 2011, 15:49  

yeni yil Türkiyeye ve bütün Dünyaya mutluluk getirmesini dilerim.Allahtan ülkemizi Terörde felaketlerden ve afetlerden korumasini dilerim..amin

mesajı beğendiniz mi?: +1
MURAT ÇELİK

Prş 29 Arl 2011, 16:10  

bizim dinimizde yılbaşı diye birşey yok. nereden çıktı bu yılbaşı, nereden çıktı bu saçma sapan kutlamalar, nereden çıktı bu nuel baba(danmdan, pencereden), nedir bu hayasızca akın... yazıklar olsun. dini bayramlarımızda kaçacak delik ararız, elalemin saçma sapan ve ahlaksızca adetlerinde delice kutlamalar yaparız. yazıklar olsun çam ağacı süsleyen zavallılara... Allah herkeze hidayet nasip etsin..

mesajı beğendiniz mi?: +2
Arda Mehmet Öztürk

Prş 29 Arl 2011, 16:48  

Yeni yıl Tüm milletimize devletimize sağlık barış ve huzur getirmesi dileğiyle.

sengul34

Prş 29 Arl 2011, 19:18  

Hayırlı nice seneler...

mesajı beğendiniz mi?: +7
semih kılıç

Prş 29 Arl 2011, 19:56  

Herkese sağlıklı ve mutlu yıllar...

mesajı beğendiniz mi?
fatih civelek

Cum 30 Arl 2011, 00:50  

şöyle biraz gözlerimiz şenlensin .. başlığımız renklensin ..

kenan429

Cum 30 Arl 2011, 00:55  

Yeni yıl herkese mutluluk, aşk, para, huzur, saadet, yeni arkadaşlık, güzel eş, ev , iş kısacası ne istiyorsak onu getirsin. Ülkemiz ve şahsımız adıma kim ne düşünüyorsa Allah onlara bu yılda iki katını versin. Benim gibi YGS ve LYS'ye girecekler de inşallah hedefledikleri yerlere varırlar.

mesajı beğendiniz mi?
Ali Cem 07

Cum 30 Arl 2011, 01:25  

(+)

Gönlünüzden geçen tüm iyiliklerin gerçekleşeceği bir yıl oması dileğiyle...

mesajı beğendiniz mi?: -1
Mesajları seç: