Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
yılmazz

13 yıl önce - Pts 24 Nis 2006, 20:55

herhalde baya yoğun ben daha vapur diyeceğimiz tekneleri sadece küçük resminden ayrıntısız görebildim detaylarına bakamadım sayfa acılmıyor.
ama en başta yazan teknik özelliklerden birinde denmişki:
saate 16knot hız yapıyor.bu hızı zaten paşabahçe hala yapmakta yani 1952 model olan bu vapur (ilk geldiğinde 18knot yapıyormuş) yenisiyle kapıştırdığı zaman her mesafeyi aynı sürede alacaklar diğer vapurlarında 14knot yaptığını düşünürsek arada söylendiği ve istendiği gibi bir hız farkı yok sadece konfor ve güvenlik getirecek (herhalde yakıt tasarufunuda getirir) her şey vapur seçilip ilk örneğini gördükten sonra ortaya çıkacak herkes için hayırlısı olmasını dilerim.

Akın Kurtoğlu

13 yıl önce - Pts 24 Nis 2006, 20:56

Emirhan'ın bu sabah gönderdiği, İDO tarafından yayınlanan 8 adet prototip vapur modelini içeren mesajı, içinde bulunduğumuz bu başlık içinden kopartılarak;

İstanbul'un Yeni Vapurları Nasıl Olmalı? (WOWTurkey Üyelerinin Tercihleri)

linkindeki anket başlığına taşınmış ve başına 8 farklı vapur modeli ile ilgili birer seçenek eklenmiştir. WOWTurkey üyelerinin bu vapurlardan hangisini beğendiğini gösterecek olan anket, İDO'nun sürdürdüğü kampanya boyunca aktif olarak kalacak, İdare'nin oylamayı sona erdirdiği gün, WOWTurkey içindeki bu anket de kilitlenecektir.

Üstte verilen adreste sunulan seçeneklerden birini işaretleyerek, 8 adet prototip vapurun içinden en beğendiğiniz modeli belirtebilirsiniz.

Site Denetçisi
Akın KURTOĞLU

sayfa 5
ANA SAYFA -> ULAŞIM