Ana Sayfa 892 bin Türkiye Fotoğrafı
Diyarbakır - Ninova Park [AVM]
« önceki   123 ... 565758 ... 888990   sonraki »
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
bilal21
3 yıl önce - Cmt 17 Eyl 2011, 12:25

Haklısınız ninova biraz aceleye getirildi ama şu an için herhangi bir eksik yok gibi Bu arada doğu anadolunun çok şık bir avm si daha var, Tatvan Yaşam Avm. Gerçekten çok kullanışlı ve Estetik bir Avm.

(+)

Alparslan Yalçın

3 yıl önce - Cmt 17 Eyl 2011, 12:26

Alıntı:
haklısınız ama ninovanın açılmasıyla bu durum değişti diyebilirim. nivova diyarbakırdaki diğer sıradan avmler gibi değil. Ayrıca Ceylan Park yapılıyor, o biterse Sankodan daha büyük bir avm olacak.

Evet ninova park bir nebzede olsa D.bakırın avm ve yaşam merkezi sıkıntısını çözecektir şu an Ceylan Park'a(bu da yeni mode oldu ''park'' koyma) baktım gerçekten estetik bakımından güzel bir proje...Alan büyüklüğü bakımından kıyaslama için değil büyüklük için ''sanko park geniş alan olarak ceylandan daha büyük, ama kat fazlası olduğundan kiralanabilir alanı sanko parktan büyük olacak caylan avmnin'' hayırlısı olsun ülkemizin her ilinin gelişmesi bizleri son derece memnun etmektedir...

ekrem.

3 yıl önce - Cmt 17 Eyl 2011, 12:32

(+)

(+)

tezimi göstermek için ninova ve malatya parkın birbirine benzeyen iki fotosunu buldum. kararı siz verin

OMERA

3 yıl önce - Cmt 17 Eyl 2011, 12:35

evet gerçekten birbirine benziyorlar belki aynı kişi projelrndirmiş olabilir

bilal21
3 yıl önce - Cmt 17 Eyl 2011, 12:39

Alıntı:
tezimi göstermek için ninova ve malatya parkın birbirine benzeyen iki fotosunu buldum. kararı siz verin

Malatyapark biraz daha küçük gibi ama konsept olarak neredeyse aynı. Avmlerde Cafe ve Retaurant sayılarının fazla olması sıkıcılıklarını engelliyor.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler