Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Umut Yavuz

8 yıl önce - Prş 03 Şub 2011, 01:45

Kaynak: Fenerbahce.orgHaldun Turan

7 yıl önce - Cum 25 Mar 2011, 23:56

Artık Avrupalarda yaz kampları yapma devri bitecek
Alıntı:
“Topuk Yaylası Avrupa’dakilerden daha güzel olacak”


Asbaşkanlarımızdan Nihat Özbağı, yapımı Mayıs ayı sonunda tamamlanması beklenen Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi’ndeki Fenerbahçe Spor Kulübü Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri’nin, Avrupa’daki emsallerinden daha güzel bir tesis olacağını söyledi. Bu arada Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Yüksel Günay da Ataşehir’deki spor salonunun önümüzdeki Ağustos ayına yetiştirilmesi için çalışmaların sürdüğünü bildirdi.

Nihat Özbağı, FM bandı 97.0 frekansından yayın yapan Kulübümüzün resmi radyosu Radyo Fenerbahçe’de Orkun Yazgan ve Fatih Demirkol’un hazırlayıp sunduğu ’2’de 1’ programına telefonla bağlanarak açıklamalar yaptı. Nihat Özbağı, "Kulübümüzün tesisleşme ihtiyacı doğrultusunda, 10 yıllık süreçte önemli çalışmalar yaptık, çalışmalar halen devam ediyor, edecek de. 157 dönümlük araziye inşa ettiğimiz Topuk Yaylası Tesisleri’nde 85 oda, 2 futbol sahası, kapalı yüzme havuzu, SPA merkezi, fitness salonu, yürüyüş yolları ve gölet bulunuyor. İnşaat çalışmalarını kış aylarında da sürdürdük. Bittiği zaman mükemmel bir yer olacak, Türkiye’de örnek olacak. Karda, kışta çalışmalar devam etti. Tahmin ediyorum Mayıs ayı sonunda bitireceğiz. Tesislerde şu anda dekorasyon çalışmaları yapılıyor. Kamplara çok para harcıyorduk. İnşallah gelecek sezon için kampımızı burada yapacağız. Bütün branşlara uygun bir de kapalı salon yapıyoruz. Bütün takımlarımız burada kamp yapabilecek durumda. Kürek için tesis yapıyoruz, yürüyüş parkuru var, tartan pist yapıyoruz. Avrupa’da imrendiğimiz kamp yerlerinden daha güzel bir tesis olacak" diye konuştu.

Ataşehir’in Ağustos’a yetiştirilmesi için çalışılıyor

Bu arada, radyodaki programda Ataşehir’deki spor salonunun inşaatı hakkında bilgiler veren Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay da salonun Ağustos ayına yetiştirilmesi için çalışıldığını söyledi. Günay, "Salonun çok yönlü çalışacak olması, basketbol takımının bütçesine katkı sağlayacak" dedi.

Kaynak: http://www.fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=23674


MEHMET DURAN

7 yıl önce - Cum 03 Hzr 2011, 00:32

Fenerbahçe Dergisinde gördüğüm yeni resimler:


  (+)

  (+)

  (+)

  (+)

Fotolar: Fenerbahce DergisiHaldun Turan

7 yıl önce - Cum 10 Hzr 2011, 12:52

Fenerbahçe tesisleşmede de tartışmasız şampiyon:)
Alıntı:
Topuk Yaylası’nda sona doğru

Kulübümüzün Düzce’nin Kaynaşlı ilçesine bağlı Topuk Yaylası’nda yaptırdığı tesislerin inşaat çalışmasında sona gelindi.

Profesyonel Futbol Takımımızın da kamp yapacağı tesislerimizde, çalışmalar tüm hızıyla sürerken, ince işçiliklerin tamamlandığı bölümlerde halılar serilmeye başlandı. Çevre düzenlemeleri ile ilgili çalışmaların aralıksız sürdüğü tesislerimiz, futbol takımımızı ağırlamaya hazırlanıyor.

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesi sınırlarındaki Topuk Yaylası’nda inşa edilen Fenerbahçe Spor Kulübü Topuk Yaylası Tesisleri 150 dönümden büyük bir arazi üzerinde ve 2 bin 500 metrekarelik bir alanda inşa ediliyor. 8 bin 91 metrekarelik inşaat alanı ile tamamı doğal ahşap malzemeden yapılan tesisin kullanım alanı, üzeri açık spor alanları ve bunlara bağlı ek tesislerle birlikte 8 bin 605 metrekareyi buluyor.

İçerisinde 1 adet 68*105 metre ebatlarında çim futbol sahası ve 1 adet 40*60 metre ebatlarında çim antrenman sahası da bulunacak olan tesiste; 40’ı dubleks toplam 80 oda bulunuyor. Tesiste ayrıca otopark, 210 metrekarelik bir fitness merkezi, göle bakan 330 metrekarelik bir restoran, 160 metrekarelik çok amaçlı salon, Türk hamamı, buhar odası, sauna ve masaj odası ile birlikte, yürüme ve koşu parkurları, solaryum odası, kuaför gibi bölümler de yer alıyor.

Tüm bunların yanı sıra sporcularımızın ve Düzce halkının alışveriş yapma zevkini de yaşamaları amacıyla 1 adet Fenerium mağazası da tesislerimizde yer alacak.


Kaynak: http://www.fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=24849


Haldun Turan

7 yıl önce - Sal 26 Tem 2011, 13:26

Muhteşem kamp tesisimizin internet sitesi hayırlı olsun
Alıntı:
Topuk Yaylası sizleri bekliyor

Fenerbahçe’mizin en yeni tesisi Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nin internet sitesi yayınına başladı.

http://www.fenerbahce.org/topukyaylasi adresinden ziyaret edebileceğiniz site üzerinden Topuk Yaylası Tesisleri hakkında geniş bilgiye ulaşabilir, fotoğraf galerisini dolaşarak tesisleri yakından görme fırsatı bulabilirsiniz.Kaynak: http://www.fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=25360


Necdet Cevahir
7 yıl önce - Cum 02 Eyl 2011, 15:23

Bu konu hakkında yeni başlık açılmıştır..

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=113618sayfa 6
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET