Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Tokat - Erbaa

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
salimmsalim
6 yıl önce - Cum 26 Ağu 2011, 16:05
Tokat - Erbaa

(+)

(+)

(+)

(+)

En son salimmsalim tarafından Cmt 27 Ağu 2011, 14:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

yucellyas_05
6 yıl önce - Cum 26 Ağu 2011, 16:31

Ben de Taşova'lıyım. Erbaa'ya her sene giderim. Gayet gelişmeye aç bir ilçe. Erbaa batı girişindeki benzin istasyonları o kadar çok ki görünce çok şaşırmıştım. Son yıllarda hızla gelişiyor.

Alıntı:
ERBAA KARADENİZİN ÇUKUROVASI OLMA YOLUNDA

ÜÇ TEPELER ORMANININ MİLLİ PARK HALİNE GETİRİLMESİ

İlçemizin güney doğusunda tepeşehirinde güneyinde bulunan üç tepeler diye tabir ettiğimiz ormanlık alanı milli park haline getirilmesi için Orman ve Çevre Bakanlığı Milli Parklar Genel Müdürlüğü ile de görüşülerek gerekli çalışmalar başlatılıp çamlık Tesislerimizde olduğu gibi burası da gezip eğlenilebilecek bir mesire yeri haline getirilecektir. Ayrıca suni bir göl yapımı da planlanmaktadır.

Alıntı:
Erbaa Çarşamba Karayolu yapılması ilçemizin Karadeniz ve orta doğuya açılan yeni bir kapısı olacaktır. Bu amaçla gerekli girişimlerde bulunularak Erbaa-Çarşamba karayolunun bir an önce yapılması için fizibilite ve proje bazında ve inşaatının yapılmasında hükümetler nezrinde gerekli destek alınması sağlanacaktır.

Alıntı:
Amasya, Erbaa, Çarşamba demiryolu projesi, Cumhurbaşkanlığınca ulaştırma bakanlığına iletilmiş ve ulaştırma bakanlığı demiryolları, limanlar ve hava meydanları inşaatı genel müdürlüğü tarafından bu konuda belediyemiz bilgilendirilmiştir. Ve biz bu konunun takipçisiyiz.

Alıntı:
Erbaa Çarşamba Karayolu yapılması ilçemizin Karadeniz ve orta doğuya açılan yeni bir kapısı olacaktır. Bu amaçla gerekli girişimlerde bulunularak Erbaa-Çarşamba karayolunun bir an önce yapılması için fizibilite ve proje bazında ve inşaatının yapılmasında hükümetler nezrinde gerekli destek alınması sağlanacaktır.

Bunlar benim merakla beklediğim belediyenin projeleri.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler