Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
onur35
11 yıl önce - Cmt 08 Nis 2006, 19:38
İzmir'de Motosikletli Postacı!

Alıntı:
PTT Genel Müdürlüğü, İzmir'e scooter tipi 75 motosiklet gönderdi. Posta hizmetlerini hızlandıracak, görevlilere büyük kolaylık sağlayacak araçlar Cumhuriyet Meydanı'nda törenle teslim alındı. İzmir PTT Başmüdürü Ümran Başar, "35'i ilçelere tahsis edilecek. Motosiklet sayısı yakın zamanda 113'e ulaşacak" dedi.

Milliyet

15 - 20 gün önce kardeşimin aöf sınavı vardı. Sınava gireceği yeri yazan belgenin postayla gelmesini baya uzun bir süre bekledik fakat bizim mahalleye postacının uğradığı bile yok - sınav vaktide yaklaşıyor ama bizim belge hala gelmedi. Son çare olarak en yakın PTT'ye gittim ve durumu bildirdim. Yetkililer ikamet ettiğim mahalleye bakan posta memurunun yıllık izine ayrıldığını ve eleman yokluğundan o bölgeye gidecek postaların merkezde bekletildiğini söylediler. Aradığım postayı sağolsunlar PTT den aldım ama AB ye girme çabasındaki ülkemizde böyle bir durumun olması beni çok şaşırttı...

Ayhan
11 yıl önce - Cmt 08 Nis 2006, 21:59

Memleketimde işsizlik dizboyu ilerliyor arkadaşlar eleman bulamıyorlar...

onur35
11 yıl önce - Cmt 08 Nis 2006, 23:48

sorma trajı komik bir olay.
Yurdumda binlerce işsiz bunların arasında üniversite mezunlarıda var neymiş eleman yokmuş olcak iş değil.
sonuçta olan yine vatandaşa oluyor işler aksıyor vs. vs.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet