Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Vedat BEHAR

8 yıl önce - Cmt 25 Tem 2009, 00:06

Ariel sharonun kısa bir özeti : Her ne edersen kendine edersin kendi kendine. o zat kendi halkına ve dünyaya iyilik yapan melek sandı, fakat bu zat bu dünyada insanlara cehennemi yaşattı, ama öldüğünde gideceği tek ve sonsuza kadar Allahın cehenneminde yanacak vede hiç bir zaman cennet yüzü göremiyecek, ahirette kanına girdiği insanlar ondan cok acı bir şekilde hesab soracak.
Ariel sharon ölümüne yakın yüzü morarıp kararacak, gözleri şoka girmiş veya gieceği yeri görmüş gibi açılacak, bir d......z gibi böğürerek can verecek.


selmankahya

8 yıl önce - Cmt 25 Tem 2009, 00:54

Bir an "aaa çok üzüldün demek istedim" ama ölüm döşeğindeki bir adam için böle konuşmak bana yakışmaz dedim kendi kendime.
Diğer dünyadaki halini merak ettiğim kişilerden biridir kendileri.


Serdar Y
8 yıl önce - Cmt 25 Tem 2009, 00:56

Şaron yaklaşık 3 yıldır komada
ölümün bir insan için ne kadar zor olabileceği bu dünyada iken açık açık şaron ile görüyoruz o kadar çok günahı var ki canını bile veremiyor
beter olbozkurt77

8 yıl önce - Cmt 25 Tem 2009, 00:57

Nasıl yaşarsan öyle ölürsün.Ettiklerinin cezasını bu dünyada çekmeye başladı ama bence bu daha başlangıç.

mehmetjanberk
8 yıl önce - Cmt 25 Tem 2009, 01:44

Böyle zamanlarda hep iyi oldu insanlara eziyet etti gibi konuşmaları yaparız yada Filistine saldırı olur Yahudi mallarını almayalım dikkat edelim diye Yahudi ürünleri mesaj halinde telefondan telefona ulaşır ama sonra ne olur en fazla bir ay sonra kimse hatırlamaz bile bunları. Hatta Araplar hak etti çünkü Osmanlı ya ihanet etti diyenler bile çıkar sanki bu öldürülmelerine yeterli bir sebepmiş gibi yada müslüman oldukları onu geçelim insan oldukları gerçeğini değiştiriyormuş gibi

Yine böyle Ariel Şaron Filistine saldırdığı bir zamanda Ariel marka deterjanın Şarona ait olduğu ve alınmaması gerektiği ile ilgili bir hareketlenme oldu. Fakat ne oldu zaman Şaronun filistine karşı fikirlerini mi değiştirdi yada son anlarını yaşıyor olması bizi duygusal olarak mı etkiledi tabi ki hayır. Malesef balık hafızalıyız tutarlı bir şekilde tepkimizi uzun süre sürdüremiyoruz. Çabuk galeyana geliyoruz fakat çabuk unutuyoruz.

Şimdilerde yine en iyi deterjan diye en satılmaya başlanan bu marka emin olun birkaç yıl sonra tamamı ile kime ait olduğu unutularak baş tacı edilir.

Böyle insanlara tepki göstermek güzel fakat kendi aramızda bir tepki olmamalı. Yaptırım gücü olan uyarı niteliği olmalı. böyle insanların kazançlarını müslüman kanı dökmek için kullandığını hatırlamak için keşke bir Filistinli ölmesine gerek kalmasa. Yada insanların böyle hastalık yada ölüm gibi sebepler ile gündeme gelmesine gerek kalmadan da bu duyarlılığı gösterebilsek


samet cosqun

8 yıl önce - Cmt 25 Tem 2009, 02:47

Desenize toprak kabul etmiyor.. O yüzden hastanede tutuyolar..wadem

6 yıl önce - Çrş 04 May 2011, 14:40

2009 dan beri şaron köpeği ile ilgili mesaj yazılmamaış sayfaya acaba son hali ile ilgili haber varmı öldümü yoksa hala komadamı
İNŞAALLAH KOMADADIR


!yunus!

6 yıl önce - Çrş 04 May 2011, 15:10

Yavas yavas gebersin...

"Onlar ne zaman savaş amacıyla bir ateş alevlendirdilerse Allah onu söndürmüştür. Yeryüzünde bozgunculuğa çalışırlar. Allah ise bozguncuları sevmez."Maide süresi 64


ALİFDN

6 yıl önce - Pts 15 Ağu 2011, 11:20

Alıntı:
2009 dan beri şaron köpeği ile ilgili mesaj yazılmamaış sayfaya acaba son hali ile ilgili haber varmı öldümü yoksa hala komadamı
İNŞAALLAH KOMADADIR


Evet ne mutlu bizlere ki şaron pisliği hala komada.Yok öle kolayca ölüp gitmek.İnşalla Allahu teala öbür tarafta ona bizlerin hayal bile edemeyeceği büyük bir azap ve eziyet çektirecek.Sadece öbür tarafla kalmaz umarım bu bu dünyada da çekcek...Onca masum kardeşimizi çoluk-çocuk,hasta,yaşlı demeden katleden bu yaratık,umarım her iki tarafta da insanın hayal gücünden bile-tarif edilemeyecek kadar uzak-olan büyük ızdıraplar çeker.Allahım sen herşeye kadirsin,en doğrusunu sen bilirsin..(Önemli not: Lütfen şaron yaratığını köpeklerle mukayese ederek o insan dostu,sevimli hayvanlara hakaret etmeyelim.Köpekler ölecek seviyede aç olsalar bile insanlara asla saldırmazlar.Aksine birçok kez hayatlarını bile ortaya koyarak sahiplerine yardım etmeye çalışırlar.)

Alıntı:
Komadaki Ariel Şaron'un Son Hali

Komaya girdikten kısa bir süre sonra ailesinin de terk ettiği Şaron, bugün itibarıyle tam 4,5 yıldır ölümü bekliyor.02 Ağustos 2010 / 22:03.“Kasap” lakaplı İsrail eski Başbakanı Ariel Şaron'un, 4 Ocak 2006 tarihinde beyin kanaması geçirdikten sonra kaldırıldığı hastanede komaya girmesinin üzerinden tam 4,5 yıl geçti.
Komaya girdikten kısa bir süre sonra ailesinin de terk ettiği Şaron, bugün itibarıyla 40 bin 56 saat, bin 669 gün, 55 aydır şuuru kapalı bir biçimde ölümü bekliyor.
Hastaneye yattığında 77 yaşında olan Şaron, yoğun bakımda 82 yaşına ulaştı.
İsrail eski Başbakanlarından Ariel Şaron'un “koma cezası” bitmiyor. Önce Tel Aviv'deki Şeba Rehabilitasyon Merkezi'ne yatırılan, burada hastane yönetiminin istememesi üzerine Ein Kerem Hastanesi'ne kaldırılan Şaron, 4,5 yıldır önce beslenme tüpüyle ardından daha da kötüleşerek sadece iğne ile beslenebiliyor.
Ariel Şaron'un bu durumuna ailesi de fazla tahammül göstermeyerek 3,5 yıl önce kendisini terk etti. Hastane yetkililerin, “Artık burada yapılacak bir şey yok, eve götürün” şeklindeki uyarıları aile tarafından dikkate alınmadı.

EN MASRAFLI HASTA

İsrail eski Başbakanı Ariel Şaron'un 4,5 yıldır komada yatması, ortaya ciddi bir sağlık ve güvenlik faturası da çıkardı. Şeba ve Ein Kerem Hastanelerinin yöneticilerinin yaptığı hesaplamaya göre, Şaron İsrail'de “1948 yılından bu yana kendisine en fazla masraf yapılan hasta” unvanını da taşıyor.
Ailenin Şaron'u eve kabul etmemesi nedeniyle hastanedeki rutin masraflar katlanarak artıyor. Ariel Şaron'un siyasi kimliği de, hastane yönetimini çok özel güvenlik tedbirleri almaya, bu da harcamaların artmasına yol açıyor.

DEFALARCA KAFASINI KIRDILAR

Ariel Şaron, vücudunda meydana gelen çeşitli komplikasyonlar nedeniyle sık sık ameliyat oluyor. Bu çerçevede özellikle beyninde problemler ortaya çıkan Ariel Şaron'un durumunun daha da kötüleşmemesi için yapılan beyin ameliyatları nedeniyle kafatası kırılarak beynine müdahale ediliyor.
Belli aralıklarla kafatasından bir ameliyat geçiren Şaron, daha sonra da kafatasının kırılmasından dolayı ortaya çıkan deliğin kapatılması için yeniden ameliyata alınıyor. Böylece Ariel Şaron için bir “ameliyat kısır döngüsü” ortaya çıkıyor. Şaron ayrıca, soluk borusuna yerleştirilen bir boru yardımıyla nefes alabiliyor. Ariel Şaron, bu borunun değiştirilmesi için de belirli aralıklarla
ameliyata alınıyor.

SİYASETÇİ DEĞİL TERÖRİST

Daha 13 yaşındayken babasının hediye ettiği bir “çerkez hançeri” ile Filistinliler'e saldırmaya başlayan Ariel Şaron, hayatının geri kalan bölümünde hep bu saldırgan, sadist tarafıyla tanındı.
Çavuş olarak görev yaptığı sırada, verdikleri kayıplardan komutanlarını sorumlu tutan Şaron, sonraki dönemlerde bu olayın etkisiyle hep kendi bildiğini uyguladı, üstlerini dinlemedi.
Tarih ve Şarkiyat okudu ama askerlikte önce çıktı. İlk katliamını, içlerinde kadın ve çocukların da bulunduğu bir köye saldırarak, 69 kişinin ölümüyle sonuçlanan olayla gerçekleştirdi. Söz dinlemezliği sonucunda ordudan ayrılmak zorunda kaldı, siyasete atıldı. Savunma Bakanı olduğunda eski alışkanlıklarını bırakmayarak Başbakanı bilgilendirmeden askerleri komşu ülkelere aniden sokma operasyonları gerçekleştirdi.
Sabra ve Şatila kamplarında sergilediği vahşet sonucunda 2 bini aşkın mülteci hayatını kaybetti.
Tahrikkar davranışlarıyla 10 yıl önce İkinci İntifada'yı başlattı, binlerce Filistinli Müslüman'ın katledilmesine neden oldu. Halen bir hastane odasında can çekişen Ariel Şaron, özel hayatında da huzuru bulamadı. Eşi kanserden öldü, bir oğlu 14 yaşında babasının silahlarıyla oynarken öldü.

http://www.stratejikboyut.com/haber/komadaki-arie ...40798.html


Boran
6 yıl önce - Pts 15 Ağu 2011, 11:22

ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE!.noktasayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET