Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Ostim İş Merkezi

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Erdal
13 yıl önce - Pzr 06 Hzr 2004, 21:22
Ostim İş Merkezi

(+)

serkancirak
11 yıl önce - Pts 27 Mar 2006, 12:58

ostim sanayi bülgesi haritası

serkancirak
11 yıl önce - Pts 27 Mar 2006, 13:00
Ostim Organize Sanayi Bölgesi...

Ostim Organize Sanayi Bölgesi...

3 milyon m2 açık alan
100 Ayrı İş Kolu, Onbinlerce  Farklı Ürün
5000 İşletme, 40.000 Çalışanıyla  BİR SANAYİ KENTİ

OSTİM ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
30 yıllık üretim deneyimini geniş makine parkı, modern teknoloji ve üretim yöntemleriyle sürekli geliştiren  Ostim KOBİ’leri , talep     odaklı ve esnek  imalat yetenekleriyle ülke ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Özellikle makine, metal işleme, savunma yan sanayi, iş / inşaat makineleri ve ekipmanları, plastik, kauçuk, elektrik, elektronik gibi ana sektörlerle uzmanlığını ortaya koyan Ostim, yurt içinde olduğu kadar gün geçtikçe büyüyen ihracat hacmiyle de dünya pazarlarında  iddialı üretim merkezlerinden biridir.
Ostimde faaliyet gösteren işletmeler kadar Ostimli KOBİ’lere hizmet veren Ostim kurum ve kuruluşları da vizyonunu “rekabetçi üretime destek” olarak çizmiş, uygulamalarını bu hedefe odaklamıştır.

Elektrik, doğalgaz,  imar-iskan, çevre, güvenlik, tanıtım,internet, insan kaynakları, eğitim, sağlık alanlarında Ostim işletmelerine hizmet veren Ostim Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, çeşitli kurumlarla işbirliği içinde geliştirdiği Ostim Teknokent, Ostim Telekomünikasyon, Ostim ÜSAM, Ostim Organize Sanayi Gazetesi, Ostim Rehberi&İhracat Kataloğu gibi KOBİ’lerin rekabet yarışına destek veren projelere de imza atmaktadır.

Bununla birlikte Ostimli işletmeler, bölgede bulunan Ostim Mesleki Eğitim Merkezi, KOSGEB, METEM, MEKSA, Çırak Eğitim Öğretim Vakfı, Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu, Kalite Derneği, Ostim Radyo TV, Kalite Kontrol laboratuarları, danışmanlık firmaları ve bankaların vermiş olduğu hizmetlerden aktif olarak faydalanabilmektedirler. Tüm bu kurum ve kuruluşların işbirliğiyle ortaya çıkan sinerji, Ostim KOBİ’lerini rekabet yarışında bir adım öne taşıyor.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA