Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
serkancirak
12 yıl önce - Prş 23 Mar 2006, 12:07
Ankara turizm fuarı başlıyor


Ankara turizm fuarı başlıyor  


Ankara Turizm Fuarı, 23 Mart 2006 Perşembe günü Altınpark’ta açılıyor…  


T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TURSAB’ın desteğiyle Armoni Fuarcılık, yaşam standardı bakımından ülkemizin en dengeli yapısına sahip, kişi başına düşen vergi ödemesiyle en önde gelen kenti konumunu yıllardır muhafaza eden, turizm anlayışı bakımından seçici, düzeyli ve alternatiflere açık bir profili bulunan, ayrıca her yıl milyonlarca insanı ağırlayan Ankara’yı turizm sektörünün değerli temsilcileri ile bir araya getirmeyi hedefliyor.
Başkentin en büyük fuar merkezi Altınpark’ta, 23-26 Mart 2006 tarihleri arasında şehrin yalnız turizm sektörüne ait tek fuarı olarak icra edilecek, Ankara Turizm Fuarı, Ankaralıların 2006 yılı turizm ve tatil planlarına; ayrıca devlet mekanizmasının kalbi olan kentimizi çeşitli nedenlerle ziyaret eden vatandaşlarımızın kentin turistik özelliklerine, tesislerine ve Ankara ile ilgili düşüncelerine yeni ufuklar kazandıracaktır.
Fuar boyunca halkoyunları toplulukları ve yöresel ekipler çeşitli gösteriler sunacak. Ziyaretçilere yöresel ikramlarda bulunulacaktır. Ayrıca üçüncü gün (cumartesi), “Turizm Güzellik Yarışması” da fuar alanında icra edilecektir.

Açılışı Çevre ve Orman Bakanı Sayın Osman Pepe, TURSAB Başkanı Sayın Başaran Ulusoy
ve ATİD Başkanı Sayın Seçim Aydın tarafından gerçekleştirilecek Ankara Turizm Fuarı 26 Mart 2006 Pazar akşamına kadar her gün 10.00-20.00 arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecektir.


cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet