Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
Erkan Kvk
3 yıl önce - Prş 30 Arl 2010, 13:10

Altan Tanın kürtçü olduğu iddası tamamen yalandır ırkçı arkadaşlar Altan Tanın dilini kültürünü gasp edenlerden hesap sorduğu için zalime karşı olduğu için kürtçü diyerek kendilerini tatmin ediyorlar.
bahsettiği çözüm tamamen entegrasyondur.
Altan Tanın eşi karadenizli çoçukları türk kökenlilerle evli bir adamdır.

Konu hakkında ise Altan Tan Cüneyt Ülsevere karşı hata yapmıştır özür dilemesi gerekir.
Her insan hata yapabilir.

Irkçı Arkadaşların Altan Tan nefreti normal
adamın tezlerine argümanlarına cevap vermek yerine sadece demogoji yapabildiklerinden
yıllarca hepimiz müslümanız asimile olun kardeş olalım gibi ahlaksızca bir düşünceyi bozduğu için bu nefreti normal görüyorum.

Altan Tan Haftalık gazete Özgün Duruşta yazıyor.
Bu yazısından daha iyi tanıyabilirsiniz
http://www.ozgundurus.com/Yazar/Altan-Tan/KURTLER ...TLUKLE.php

Ayhan
3 yıl önce - Prş 30 Arl 2010, 13:12

Sana göre bu başlığa ve diğer başlıklara tepki gösterenlerin hepsi ırkçı zaten, bir tek sen ırkçı değilsin...

Hakan Ali
3 yıl önce - Prş 30 Arl 2010, 13:13

Ne yani adam küfür etti diye , birde kürt diye aman ezilmesin aman alınmasın diye tepki gösterilmeyecek mi arkadaş ? Bu nasıl bir anlayış böyle.Türkte küfür etse , kürtte küfür etse aynı tepkiyi gösteririm.Adam olacak herşeyden önce.Konu yine Türk-Kürt kavgasına girdi hey yarabbi ya.

Ayhan
3 yıl önce - Prş 30 Arl 2010, 13:18

Alıntı:
Ne yani adam küfür etti diye , birde kürt diye aman ezilmesin aman alınmasın diye tepki gösterilmeyecek mi arkadaş ? Bu nasıl bir anlayış böyle.Türkte küfür etse , kürtte küfür etse aynı tepkiyi gösteririm.Adam olacak herşeyden önce.Konu yine Türk-Kürt kavgasına girdi hey yarabbi ya.

Aynen katılıyorum... Tepki gösterdik diye ırkçı oluyorsak vay halimize... Her kim olursa olsun tepki gösterilir, bakın ekranlarda onlarca gaf oluyor, onlara da gerektiğinde tepki gösteriliyor, hiç Türk ya da başka ırk yarımı yapılmıyor, ama iş Kürtçülüğe gelince, bazı Kürtçüler hemen aslan kesiliyor. Sakin olun hele...

mine atafirat
3 yıl önce - Prş 30 Arl 2010, 16:08

Alıntı:
Bu kadar eminsiniz, mahkemeler siz varken niye karar veriyorlar şaşıyorum, sorsunlar söyleyin.

Mahkemeler kimin vatan haini olduğunu konusunda karar vermez. Buna halkların vicdanı karar verir. Benim vicdani kararım da bu yönde. İşkencecileri Allaha havale ediyorum ve İlahi Adalete hesap verecekleri gündü sabırsızlıkla bekliyorum.
Alıntı:

Babası bağırsak enfeksiyonundan ölmüş, kayıtlar, bilgiler böyle.İşkence diyenler , işkence izinden bahsetmemişler, gardiyan bir tekmede öldürmüş diyorlar.

Dıyarbakır cezaevinde olanları dünya ve gözleri herşeyi gören yüce Allah biliyor. Gülerim ağlanacak sözlere. Dışkı yiyen bir insanın bağırsak enfeksiyonundan ölmesinden daha doğal ne olabilir? Yoksa siz, Dıyarbakır Cezaevi gerçeğinden haberdar değil misiniz? Ben bu konuda konuşmak hakkına sahibim çünkü o cehennemde kalmış olan bir yakınım var. Siz, hangi işkencenin izini arıyorsunuz? İşkence türlerini sayayım da hangisinin izini möerak ettiğinizi söyleyiverin ltfn.

Alıntı:
bir tek sen ırkçı değilsin...

Yanılıyorsunuz. Bir tek o değil. Örneğin ben de varım. Türkiye'deki ırkçıların sayısı da o kadar çok değil. Irkçı partiye oy verenlerden anlaşılabilir.

Alıntı:
Altan Tan bir Kürt Milliyetcisidir

Niçin olmasın? Türk milliyetçisi, Alman milliyetçisi Fransız milliyetçisi olmak suç değil de Kürt milliyetçisi mi olmak suç?

En son mine atafirat tarafından Prş 30 Arl 2010, 16:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

İsmail Kılıçaslan

3 yıl önce - Prş 30 Arl 2010, 16:29

Alıntı:
http://dai.ly/dNhy74

Buyrun Altan Tan'ın bölücülüğü'nün ispatı.Altan Tan,Kürtçülükten de öte Pankürdist'dir.Adam diyorki İran,Suriye,Irak,Türkiye kürtleri birleşmelidir diyor.

Biz Pantürkistlik yapıyormuyuz?

Ben şahsen bir Türk Milliyetçisiyim ancak İran'da yaşayan 30 Milyon Azerbaycan Türkü'nün kalkıp İran Devleti'nden ayrılmasını istemem.Oradaki soydaşlarımın Devlet'e ve topluma entegre olmasını,devlet'in verdiği eşit haklardan yararlanmasını isterim ki İran'ın 1000 yıldır Türkler tarafından yönetildiğini,1926'da Rıza Pehlevi'nin darbesi'nden sonra Fars Egemenliğine girdiğini bilmeme rağmen.

Bu tarihsel sürece,İran'da ki 1000 yıllık kalıcı Türk Egemenliği ve Kalıcı Türk Kültürü izlerine rağmen biz böyle birşeyin olmasını istemiyoruz.

Altan Tan'ın konuşmasını paylaştım,Kürtler birleşip kaderini tayin etmelidir diyor resmen.

Gerçek olmayacak Fantazi dolu Hayal Kurgularına sahip gazetecileri televizyonlara ''Aydın'' diye çıkaranlar'da aramak lazım aslında suçu.

Videoyu izledim.Sizin ulaştığınız sonuca varamadım.
Öküz altında buzağı aramaktan vazgeçin lütfen

mine atafirat
3 yıl önce - Prş 30 Arl 2010, 16:34

Bu arada, vicdan sınırlarını aşan ve aleni ırkçılık yaparak insanlık suçu işleyen aşağıdaki mesajı yazan üyeyi kınıyorum.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=2022421#2022421

Sitemizde Kürt kökenli arkadaşlarımızın olduğunu/olabileceğini ve bunu okuyabileceklerini düşünmeden böyle bir şey yazan kişilerle aynı ortamda bulunmaktan üzüntü duyuyorum.

not: insanlık suçu işleyen bir mesajı tekrar paylaşmaktan çekindiğim için adresini vermekle yetindim.

semihk
3 yıl önce - Prş 30 Arl 2010, 16:52

konu başlığı yakışık almamış diye düşünüyorum. bu harekete tepki gösterilmelidir fakat ayrıştırılmadan, insanlar kırılmadan...

İsmail Kılıçaslan

3 yıl önce - Prş 30 Arl 2010, 17:03

Alıntı:
konu başlığı yakışık almamış diye düşünüyorum. bu harekete tepki gösterilmelidir fakat ayrıştırılmadan, insanlar kırılmadan...

Evet bende katılıyorum
Başlıktaki "Kürtçü" ibaresi kaldırılabilir

MEHMET ORHAN BERK
3 yıl önce - Prş 30 Arl 2010, 17:03

Zayıf ve aciz insanlar küfür eder. veee maalesef küfür bir kültürdür. Her insan küfür edemez. Küfüre alışmış bir insan küfürsüz cümle kuramaz.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET