Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
irfan x
11 yıl önce - Sal 21 Şub 2006, 18:49

ikinci kort olarak gayet iyi bence... Roland Garos'a benziyor...

Taha
11 yıl önce - Cum 24 Şub 2006, 01:42

Onemli olan yuksek kapasiteli bir kort yapmakti. Bence yeni kort projesi guzel duruyor insallah turnuvalara ev sahipligi yapacagiz.

Oguzhan
11 yıl önce - Pts 27 Şub 2006, 11:25

Yuksek kapasiteli kort yapmak bence hicte onemli degil... Onemli olan yapilan stad'in doldurulabilirmi konusu. Ben sahsen 5000 kisilik kort'u doldurabileceklerini sanmiyorum, birakin 10000 kisilik kortu... Nedeni ise gayet basit. Cumartesi ve pazar gunlerinde basketbol All-Star soleni vardi. Basketbolda kotu sayilmasak bile, Avrupanin en iyi 2 takimlarindan birilerine sahip olsak bile stad'i dolduramadik, hemde giris bedava iken. Tenisde hic bir basarimiz yok, dolayisiyla dolacagini sanmiyorum. Turkiyede onca futbol klupu stadlarini dolduramazken, 10000 kisilik tenis stadini doldurabilecegimiz bence hayal disi. Ama tabiiki gonul isterki stadlar dolsun. 10000 kisilik tenis kortuna hicde karsi degilim ama 10000 kisilik kort yapacaksan bunu galiba buyuk turnova ile birlestireceksin, yani uluslar arasi tv'yede cikacak, ve ozaman final macinin yari dolu stada gorulmesi igrenc birsey olur.

Bu arada ben o 5000 kisilik kortu nedense begendim... stadlarin oldugu kadar yuvarlak olmasini severim, en azindan koseleri yuvarlak ve bitisik olsun.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet