Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Mudanya - Doğa-Lya Otel

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Berktuğ
site denetçisi

7 yıl önce - Çrş 08 Arl 2010, 20:18
Bursa - Mudanya - Doğa-Lya Otel

Mudanya Doğa-Lya Otel konuklarını ağırlamaya başladı
Alıntı:
Mudanya Doğa-Lya Otel konuklarını ağırlamaya başladı Bursa'nın Mudanya ilçesinde, 2007 yılında yapımına başlanan Doğa-Lya Otel, 2010 yılı içinde havuz faaliyetlerinin ardından misafirlerini ağırlamaya başladı.

Yıldız Tepe mevkiine 5 milyon dolarlık harcamayla inşa edilen otel, yaz aylarında yüzme havuzuyla hizmet vermeye başladı. Kasım ayı itibariyle konaklamaya açılan otelde dördü süit 24 odayla hizmet veriliyor. Konaklamanın yanı sıra toplantı, eğitim ve seminer hizmetleri de vermeye başlayan otel, balık ve deniz ürünleri ağırlıklı restoranı, havuzu ve deniz manzarasıyla misafirlerini karşılamaya hazırlanıyor.
Halkla ilişkiler müdiresi Evrim Delaisement, otelin her geçen gün eksiklerinin tamamlanarak turistik bir görünüme kavuştuğunu söyledi. Delaisement, "Otelimiz harika deniz manzarası ve restoranında birbirinden güzel deniz ürünleriyle hafta sonunu dinlenerek geçirmek isteyenler için kaçırılmayacak bir yer haline getirdik. 24 olan oda kapasitemize 15 oda daha ekleyerek otelimizi yaz turizmine hazır hale getireceğiz" dedi.
Başbakanlık sosoyometri danışmanı Muhammed Taha Gergerlioğlu ise, yapılan otelin yerinde ve geçerli bir yatırım olduğunu ifade ederek, "Yeni işletme anlayışıyla daha doğru işleyeceğine inandığım otelin Mudanya'nın doğası bozulmamış en güzel yerinde olması büyük bir avantaj. İnanıyorum ki, doğru işletmecileriyle misafirlerini ağırlayacak. Otelimiz gerek Mudanya, gerekse Bursa'ya büyük bir imaj kazandıracak. Bizler bu tür yatırımların memleketimize kazandırılabilmesi için elimizden gelen her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız" dedi.

Kaynak: http://www.bursahakimiyet.com.tr/haberDetay.aspx? ...z17XCqgcJ7

Mudanya'ya bu otel hayırlı olsun.Yalnız enteresan bir durum var.Basına Doğal-Lya Otel olarak yansımış.Ben isminin doğrusunu yazdım.

En son Berktuğ tarafından Pts 20 Oca 2014, 10:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

deger034
7 yıl önce - Prş 09 Arl 2010, 23:54

iyide bu otel ile bugüne kadar tek resim yoktu bu nerden çıktı şimdi.Mudanyaya yolu düşenler deklaşöre basssınlar lütfen.....

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA