Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Uğur!
7 yıl önce - Prş 11 Ksm 2010, 00:27

Alıntı:
1- Haberler ve sohbet ana başlığı bu iş için uygun değil. İşin sohbet tarafında ben çok severim, ben az severim geyiğine dönme tehlikesi var. Fotobiyografiler diye bir başlık açıp fotobiyografileri orada toplamakta fayda görüyorum. Merak eden oraya gider karıştırır, isterse favori kişisi için yeni başlık açar.
2- Fotoğraflar belli bir standart büyüklüğe indirgensin.
3- Kişinin en az xxx kelimelik biyografisi olmadan sadece birkaç fotoğraf ile başlık açılamasın.

Rıfat bey daha öncede bir çok kez dile getirdik.
1- Yeni bir bölüm açma şansımız ne yazık ki yok.
2- Genelde standart gidiyor. Bazı başlıklarda farklı olabiliyor. Çoğunluk 400 piksel olarak yükleniyor. Standart olması tabi ki güzel olur.
3- İlk başlarda açılan başlıklarda çok fazla bir açıklama yoktu, ama daha sonradan biyografi ekleme kararı alındı. Fakat zorunlu değil.

deniz1764

7 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2010, 21:57

Bay Bülent
7 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2010, 22:00

Alıntı:
Türkiye'nin gündeminde yer alan (aklınıza kim gelirse) herkesi günümüzden geleceğe fotoğraflarla tanıtmaktır.

Evet Deniz bey,Türk olması lazım.
özel mesaj yoluyla Mehmet bey'e bunu danışmıştım (sormuştum)

Saygılarımla

fatih civelek
7 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2010, 22:03

Alıntı:
Fotobiyografisi hazırlanacak kişi Türk olmak zorunda mı? Yabancı biri hakkında fotobiyografi başlığı açılabilir mi?

Deniz bey, haklısınız aslında .. Kuralların üstünde ki 3 ana bilgilendirme noktasının 1.sinde şöyle diyor; (ve biraz muallakta kaldı diyebiliriz)

Alıntı:
Bu başlıkların temel amacı, Türkiye'nin gündeminde yer alan (aklınıza kim gelirse) herkesi günümüzden geleceğe fotoğraflarla tanıtmaktır. İnternette çokça bulunan yazılı biyografi sitelerine alternatif olarak düşünülmüştür. Fotobiyografi başlıkları, gittikçe önemi artan görsel aramalar için önemli bir kaynak olacaktır.

Yani, kısacası yabancı biri hakkında fotobiyografi başlığı açmıyoruz. Eğer Türkiye'de doğmuş ve ülkemize hizmet etmiş birisi ise (misali olarak) o zaman bunu özel mesaj yoluyla Mehmet! isimli üyemize doğrudan özel mesaj yazarak iletebilirsiniz.

saygılarımla
fatih civelek

deniz1764

7 yıl önce - Pzr 28 Ksm 2010, 22:05

Alıntı:
Türk olması lazım

Bu durumda, Türkiye'ye ilk kez gelen Terzilerin sihirbazı Christian'ın ve şovunun bu gün çektiğim fotoğraflarını, şovun yapıldığı Pendorya AVM başlığında yayınlayacağız.
Cevap için teşekkürler.

Mehmet!
7 yıl önce - Pts 29 Ksm 2010, 01:03

Mehmet!
7 yıl önce - Cum 03 Arl 2010, 14:53

Mustafa_ÜNLÜ

7 yıl önce - Pzr 05 Arl 2010, 19:12

Murat UZUN

7 yıl önce - Prş 16 Arl 2010, 15:31

Uğur!
7 yıl önce - Prş 16 Arl 2010, 15:31

sayfa 3