Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Metin Arslan

12 yıl önce - Cmt 04 Şub 2006, 20:06
Düzce'de görülmemiş rezalet

Alıntı:
Düzce'de Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile Gümüşpınar
    prefabriklerinde barınan ailelere dağıtılan etlerin bozuk olduğu ve koktuğu iddia edildi.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Düzce Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile Gümüşpınar prefabriklerinde barınan 22 aileye, öğle saatlerinde imza karşılığı 6 kilogramlık et poşetleri dağıtıldı.

Et yardımı karşısında sevinen aileler, poşetleri açtıklarında etlerin koktuğunu, bozuk olduğunu ve içinde böceklerin gezdiğini gördüklerini iddia ettiler.

Bunun üzerine yetkililere haber veren aileler, bozuk etlerin dağıtılmasına tepki göstererek, ''böyle sorumsuzluk olur mu?'' şeklinde konuştular.

Gümüşpınar prefabriklerine gelen İl Tarım müdürlüğü ekipleri ise etlerin bozuk ve kokmuş olduğunu belirterek, tutanak karşılığında etleri imha etmek için aldı. Ekipler, çuvala doldurdukları bozuk etleri toprağa gömerek imha etti.
kaynak:www.internethaber.com

Insanlarımız bu kadar ucuz mu?

Onur.S
12 yıl önce - Cmt 04 Şub 2006, 20:19

Etlerin bozuk olarak dagitilmasi gercekten ayip,birsey yapilacaksa yarim yamalak yapilacagina hic yapilmasin daha iyi....Ancak benim aklima takilan bu insanlarin orada daha ne kadar süre kalacagi?Dibdibe,prefabrik gecekondu halini almis evlerde hallerinden hicte sikayetci gibi görünmüyorlar?!Su anda son durumun ne oldugunu bilmiyorum ama en son toplu konutlar yapildi ve gecmiyorlar diye hatirliyorum?!

Kaan-Kubilay
12 yıl önce - Cmt 04 Şub 2006, 21:44

Kokmus etle  raklam yapmaya calisiyorlar guya. Kas yapayim derken goz cikariyorlar.. Turkiyede insana verilen degeri gormek icin boyle olaylara rastlamak hicde alisilmamis bir durum degil.. Arayi fazla uzatmadan bir yenisi olur en yakinda..Balik bastan kokmus, et kokmus sorunmu???

Ayrica hangi depremin prefabrikleri bunlar??? Asil buyuk ayip bu .. Insanlar hala o sartlarda yasiyorlarsa yaziklar olsun kac yil gecti depremin uzerinden...?

Burç

12 yıl önce - Cmt 04 Şub 2006, 23:56

Ben yıllar önce Gölcük'e gittim, yepyeni bir şehir yapılmıştı. Apartmanları yıkılan kuzenime
gıcır gıcır bir apartman dairesi verilmişti. Yollar bakımlı, düzenli idi. Halen prefabrik
evde kalan bu 22 ailenin, Istanbul'da gecekondu sorununu yaratan, kaçak elektrik kullanıp,
sonra da özgürlükleri kısıtlandığı için devlete karşı ayaklanan "Türkiyeli"lerden olduğuna
her iddiaya girerim.

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET