Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Izmirlim35Onur
12 yıl önce - Prş 02 Şub 2006, 07:01

Beyler  bayanlar  bu  gibi  soylemlere  aldanmayin  ulkemizda  o  kadar cok  ajan  varki  istedikleri  zaman istedikleri  soylentiyi  cikarip  ortaligi kistirtip  hakiki  T.C. vatandasinin dikkatini  baska  yone  cekip  kendi  taraflarinda  hedefe  ulasmaya  calisiyorlar.Bu bu  kadar  basit  su  an  ulkemizde  8000`i`  askin  ajan  bulunmakta  ve  bunlar  politikanin  her kolundan  tutun  askeriyemizin icinde  bile  vardir  Kurtlar  Vadisini  bir  mafya  degilde  mesaj  veren   bi  dizi  olarak  seyrettiyseniz  bazi  cogu  seyleri  yani  ulkemize  oynanan  oyunlari  kaninin  nasil  emildigini  TURKIYE`nin  cokertilmeye  calisildigini  gorurdunuz. bana  katilmayan  cok  olacaktir  belki olmiyacak  ama  ben inaniyorum  ki  o satilmis  ajan  pisliklerinin  parmaklari  bu sitede  bile  vardir.Su an  gorulebilir derecede  olan bi  arkadasimizin  dedigi  gibi  satilmis  medyamiz NE   MUTLU  TURKUM  DIYENE

yavuz anacak
12 yıl önce - Cmt 04 Şub 2006, 21:55
Internette dezenformasyon...

Degerli arkadaslar, bu haber de buyuk balonlardan birisi kanimca. Simdi siz ABD li olsaniz us kurmak icin niye urla ve karaburunu secersiniz. Burasinin her tarafi yazlik dolu, dag tas villa, yazlik vs. Yaz aylarinda binlerce insan geliyor. Tamamen goz onunde. Buyuk hazine arazileri yok. Ucak gemisi yanasacak limani nereye yaparsiniz. Hele karaburuna ucak ussu kurulacak iddiasi daha da komik. Orada degil ucak helikopter inecek duzluk yok yahu. Hadi hepsi halledildi diyelim, adamlar askerleri onceden mi gonderiyorlar gidin kendinize ev kiralayin, sonra gelip us kuracagiz diye. Bu nedir yahu...

sayfa 3
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet