Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
Recep Tayyip Erdoğan fotoğrafları [Fotobiyografi]
« önceki   123 ... 789 ... 171819   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
kıvanç

4 yıl önce - Cmt 21 Ağu 2010, 03:21

kendisini geçmiş başbakanlara nazaran çok daha başarılı bulsam da,
Alıntı:
Terör örgütünün, eylemlerini geçici olarak durdurduğunu açıklaması hükümetimizle ilişkilendirilmeye çalışılıyor.

diyerek, 30 yıldır süren savaşı bitirme kabiliyetinden uzak olduğunu bir kez daha gösterdi maalesef.
ateşkes ilan edileli 2 gün olmuş, mgk toplanıp şu kararı alıyor. "terörle mücadelemiz tüm kararlılığıyla sürecek"
mücadelenin sürmesi için terörün sürmesi gerekir. hiç kimse bitirmenin derdinde değil!
yanlış yerden bakarsan yanlış görürsün.
yanlışı düzeltmiyorsan o yanlışa ortaksın demektir.

Turgay34
4 yıl önce - Cmt 21 Ağu 2010, 04:35

Değerini kaybedince anlayacağımız, şu ana kadar gelmiş geçmiş en iyi başbakan..

Ahmet Kozanlı
4 yıl önce - Cmt 21 Ağu 2010, 08:45

Menderes - Özal - R.T.Erdoğan Gelmiş geçmiş en iyi üç başbakan.

özgün26

4 yıl önce - Cmt 21 Ağu 2010, 13:44

Menderes - Özal ve R.T.E.
üçüde başkakan olduğunda abd'nin Türkiye siyaseti ve ekonomisi üzerinde ciddi etkisi ve baskısı olmuştur.Üçüde amerikan demokrasisi aşığıdır ve üçüde abd desteklidir.

can123
4 yıl önce - Cmt 21 Ağu 2010, 13:55

menderes ve özal ın dönemini aynı anda yaşamış şimdide tayyip erdoğanın dönemini yaşayanlar var demekki sitede yazılanlara bakınca

En son can123 tarafından Cmt 21 Ağu 2010, 13:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Figen
site denetçisi

4 yıl önce - Cmt 21 Ağu 2010, 13:56

Benim bildiğim Türkiye 1946 senesi ile birlikte ABD'nin kucağını düştü.. Marshall Yardımı adı altında Türkiye, ABD"nin bölgedeki taşeronu yapılmak istenmişti. Hedef, Amerikan sanayiine pazar açmaktı. Bir borç tuzağı olan Marshall Yardımı ile Türkiye hibe adı altında borçlandırılmıştı. Ayrıca Türkiye 11 Mart 1947'de IMF'ye, 14 Şubat 1947'de de Dünya Bankası'na üye olmuştu. ABD ile 27 Şubat 1946 tarihinde yapılan 10 milyon dolarlık anlaşmaya göre Türkiye, ABD'nin işine yaramayan savaş artığı malzemeleri satın alacaktı. ABD ile "bağımlı" ilişkimiz rahmetli Menderes'ten önce başladı...

serhat_44

4 yıl önce - Cmt 21 Ağu 2010, 16:40

Alıntı:

Yandık valla boyle ınsanlar oldukca.Basbakana oy verenleri arastırmıslar Ekonomik gelirleri 350-500 tl arasında olanlar %72 oy vermısler.Bunların %33 ü ilkokul mezunu %61 i lise mezunu ve %6 sı üniversite mezunu.Durum bu anlayan anladı zaten

niye başbakandan önceki dönemlerde ilokul orta okul mezunu bile olamayan insanlar had safhadaydı

emrullah

4 yıl önce - Cmt 21 Ağu 2010, 17:15

Alıntı:
Marshall Yardımı adı altında Türkiye, ABD"nin bölgedeki taşeronu yapılmak istenmişti.

Ama Figen Abla Marshall yardımını birtek bizim ülkemiz almadı.Marshall yardımını alıpta kalkınamayan tek ülkede bizi zaten.Yani sizin dediğiniz gibi Amerika'nın köleliği felan yok.En azından ekonimi kitapların da işin bu boyutu hiç tartışılmıyor.Tartışılan Türkiye'nin gelişmekte olan ülkeler sınıfın da debeleşmesi.Bu yardımı aldığı halde kalkınamaması.
Bizim ülkemiz ne tarımı ,ne sanayiyi nede bilişimim tamamlamıştır.Gelişmiş ülkeler sınıfına giren ülkeler bunların hepsini tamamlamıştır.Biz ise hala gelişmekte olup bunları tamamlıyacağımız yere hep yok ediyoruz.

Başbakan'a destek veriyorum.Ama sırf ona partisine ve teşkilatına değil.Kendisine teşkilatlanma konusun da zayıf görüyor ve çok kızıyorum.Özerlliklede memleketim Ordu'da ne kadar boş adam varsa onun teşkilatın da.2 dönemdir belediyeyi alamadılar bunların hepsi teşkilatının suçu,adam gibi birini bulamadılar gitti milletvekillerinin kendi yandaşlarını çıkardılar.Önce Enver Yılmaz sonra eski enerji bakanı Hilmi Güler.Gerçi Hilmi Güler belediyenin keybedilmesinden sonra bakanlığı kaybetti ama bu sonucu değiştirmez nihayetinde.

Ama şu bir gerçek ki başbakanımız beğenenler ve beğenmeyeleler tarafından da onaylanıyor diğerlerine göre çok çok üstü bir insan.

engin yeşil
4 yıl önce - Cmt 21 Ağu 2010, 17:48

Özgün 26 arkadaşımızın dediğine ekleme yapmak istiyorum.Menderes-Özal ve Erdoğan ülkeyi ÜRETİMDEN UZAKLAŞTIRIP TÜKETİME ALIŞTIRAN üç başbakandır.Bunun için tartışmaya gerek yok,bu iktidarlar zamanında DIŞ TİCARET AÇIĞI'nın en yüksek olduğu zamanlardır.Üretim yok demiyorum ama ÜRETİM 1 ARTTIYSA TÜKETİM 5 ARTMIŞTIR bu zamanlar.Açın okuyun bakın istatistiklere.

RAKAMLAR YALAN SÖYLEMEZ.

Kürsat Metin
4 yıl önce - Cmt 21 Ağu 2010, 18:07

türkiyede ne zaman üretim vardi . sunu bir aciklasinizda ögrensek .

yani sanirsiniz bir almanya bir fransa vardi
sürekli zarar eden, bir sürü gelen giden partilerin ciftligi olmus, zararlari miletten toplanin bir avuc vergi ile finanse edillen rekabet gücü olmayan yiginla, hantal devlet istmesinden baska ne vardi.

Ne üretiyordu bu memleket daha düne kadar kuru incir kuru üzüm ve pamukdan baska . Buyrun

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET