Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
2010 KPSS'de Yolsuzluk İddaları !
« önceki   123 ... 727374   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 2
erkanım38
9 yıl önce - Cum 20 Ağu 2010, 13:49

soruları çalan kimseler bence hepsi cemaatin adamı degil..soruları hazırlayan o birimde kim varsa artık sızdırılmışda olabilir..yinede bilemiyoruz tabi..ama cemaatin parmağı kesin vardır..polislikte yapıyolar her sene... kpss ye de el attılar demekki.. beklenir vala

emrullah
9 yıl önce - Cum 20 Ağu 2010, 15:17

Yahu arkadaşlar bir dakika ya ayıp oluyor burda şimdi.Birbirimizi tutup hakkımızı arıyacağımız yerde birbirimize çomak olmıyalım.

Soruların çalındığına dair resmi bir belge yok illaki ama ben de çoğunluk gibi çalındığına inanıyorum.Nalet olsun ki bunu ıspatlıyamıyoruz.Bunu yapanlar bu sınava giren onlarca,binlerce,yüzlerce... insanların haklarını yemişlerdir.Bunun hesabını inanıyorum yüce mevlam kendi katında verecektir ama burda işin fiiliyatta bir dava ve suç duyurusunda bulunudurulmuş olması lazım.

sizden istediğim bu süreci takip eden arkadaşlar varsa bize bu konuyla ilgili bilgiler verip ,paylaşssın.

Uğur1
9 yıl önce - Cum 20 Ağu 2010, 15:49

Elde olan kanıtlara bakarsak 350 kişinin daha önce hiç tam yapılmamış bir bölümde, üstelik de diğer 2 bölüme göre en zor bölümde, 120 de 120 çekmesi ve bunları tam yapanlardan 2 kişinin evli çift olması, soruların çalınmış olduğu kanaatini epey kuvvetlendiriyor..

Kanıtlamak zor değil, araştırın 350 kişiyi, aralarında bağ varsa çalınmıştır, 3-5 kişi arasındaki bağ bile olayı kanıtlamaya yeter de artar bile..

İsmail270116
9 yıl önce - Cum 20 Ağu 2010, 15:55

500 kişi çalsa hepsi full çeker mi ? Dikkat çekeceğini akıl etmemişler mi ? yada edemezler mi ?
Ben olsam full çekmem...Neden dikkat çekeyim ki ?
Bunda bir gariplik yok mu ?

Uğur1
9 yıl önce - Cum 20 Ağu 2010, 16:02

Alıntı:
500 kişi çalsa hepsi full çeker mi ? Dikkat çekeceğini akıl etmemişler mi ? yada edemezler mi ?
Ben olsam full çekmem...Neden dikkat çekeyim ki ?
Bunda bir gariplik yok mu

Belki 500 kişi değil de 5000 kişiye gitti sorular, ve bunlardan her 10 kişiden birisi tam yaptı, nereden bilebiliyorsunuz sadece 500 kişi olduğunu?

fikret demir74

9 yıl önce - Cum 20 Ağu 2010, 16:03

demekki 500 den fazla kişiye gitti sorular bu 500 en açgözlü olanları
şu ülkede dandik te olsa güvenilir bi sınav sistemimiz de vardı
o da rahmetli oldu...

MehmetYıldız
9 yıl önce - Cum 20 Ağu 2010, 20:02

Arkadaşlar Facebook grubunda insanlar polisten daha iyi soruşturma yürütüyor. Bir iki tane daha örnek gördüm, önceki yıl berbat yapan 2 kızın referandumda oy kullanacakları yerlerden yola çıkarak bu kişilerin aynı ve/veya birbirine çok yakın okullarda sınava girdiklerini bulmuşlar. Bu yıl ikisi de eğitim bilimlerinden ful çekmiş. Açıkça kötü kokular geliyor! Kul hakkı yiyeni Allah affetmez!

orkun_01
9 yıl önce - Cum 20 Ağu 2010, 20:16

Bu dünyada olmazsa bile ahırette getirirler o puanları burnundan adamın.

Mehmet.21
9 yıl önce - Cum 20 Ağu 2010, 20:23

Üç karı kocanın birlikte full çekmesi tesadüf gibi gelmiyor bana açıkçası.
Gerçekçi olmak lazım... İnşallah kopya yoktur demek istiyorum ama ikinci ben kopya ihtimali yüksek diyor. Kpss'ye giren arkadaşların sonuna kadar bu işin peşini bırakmamalarını diliyorum. Sonuçta üniversite mezunu insanlar.

emrullah
9 yıl önce - Cum 20 Ağu 2010, 20:37

Hiç merak etmeyin arkadaşlar bunada bir kılıf uydururlar

Nalet olsun ya,şu mübarek günde.

sayfa 2
« önceki   123 ... 727374   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET