Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
Ankara Altın Köşk
« önceki   123   sonraki »
Ana Sayfa -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Erdem
9 yıl önce - Prş 09 Hzr 2005, 20:00

İhsan Doğramacı'nın Evi de yakındaki sitede etrafı ağaçlarla çevrili olan alan. Aynı zamanda Bilkent Üniversitesi'nin çok özel konuklarının da ağırlandığı bir yer.

(+)

Arkadaki siluete de kıyamayıp, onu da koydum. Daha geniş ve detaylı versiyonu Ankara Panoramaları başlığı altında. Ayrıca binaların konumu hakkında daha detaylı bir bilgi edinmiş oluruz.

Salahi
8 yıl önce - Çrş 02 Ksm 2005, 00:26
selam

merhaba

Ben bu evin sahibinin yegeni Salahi Bozkurtum.  Oncelikle ev hakkinda size diyeceklerim hayal kirikligi olacak sizin icin belkide

Bu evin hicbir milimetresinde ALTIN kullanilmami$tir. Sadece ALTIN suyu denen bir boya kullanilmistir.  Osmanli hanedanina ait hic bir esya yoktur birtek AbdulMecidin bos zamanlarinda yaptigi koltuklardan birisi vardir evde ve SoftBeys muzayedesinden alinmistir.

Evin hali hakkatten icler acisi , amcam ne yazikki boyle dengesizce hareket etmekte cok usta bir isimdir lakin evin ne bir merkezi isitma sisteminde hayir vaar ne kapilarinda ne pencerelerinde ne yatak ne dus.. sadece hava civa yani  inanmayin soylenenlere di$ gorunume bakipta.

Evin oturma odasi biraz ilginc bir suru antika ve tablo ve birde konuk defteri var.

Onun haricinde yer altinda bir sinema bir konferans ( ayri ayri 200 ki$ilik ) salonu birtane hamam ve hizmetli daireleri bulunmaktadir.  

Evin tum sistemi cok iyi tasarlansada ne yazikki eve tam anlami ile sahip cikilmadigi icin her taraf kan agliyor...

Aile dogumgunleri , nisan ve dugun gibi zamanlar haricinde eve ugramiyor , arti birde kopeklermiz cok $eker..

Manitu  Erkek ve 5 ya$inda bir Kangal , birde $imdi NAZ geldi di$i cok sevimliler bende onlari ziyaret etmek icin eve ugrarim arasira...

Eger evi ziyaret etmek isterseniz , 0312 2667206  dan Oktay Bey i isteyip izin cikartabilirsiniz.  SALAHi BOZKURT  un selami var , o gonderdi dersiniz...

Gitmi$ken Manitucuuumu benim icin biraz sevin , korkmayin cook insancil ve zararsizdir her ne kadar 2 ayaginin ustune kalktiginda 1.88 boyuda olsa  zararsizdir...

Gidin gorun arkada$lar. Bence Bilkentte en iyi ko$k tabiki iHsan Dogramacinin... Amcabey ilk yaptirdigi gibi braksaydi kral olurdu o ev ama icine ettiler aylecek bizimkilerde dahil...

hepinize selamlar...

SalahiBozkurt

gozdealici
4 yıl önce - Pts 19 Tem 2010, 12:17

27 haziran'da Altın Köşk'de evlenmiş biri olarak, kimseye burda herhangi bir organizasyon yapmayı tavsiye etmediğimi söylemek istiyorum!!!
Çok güzel bir mimari olabilir, çok iyi bir atmosfer olabilir ancak iş bilmez yöneticilerle ve zayıf organizasyon yapısıyla tam bir kabusa dönüşüyor.
Birilerinin onlara bu işi öğretmesi lazım.
23.30'da bitmesi gereken düğünüm Altın köşk yetkilileri tarafından 22.00 da orkestranın fişi çekilerek bitirildi. TAm bir felaketti. Doğru düzgün açıklama yapmadılar, özür dilemediler.
Kimseye ama kimseye tavsiye etmiyorum!!!

nazım teknelioğlu
1 yıl önce - Prş 21 Şub 2013, 20:46

(+) [/img]

babam
1 yıl önce - Prş 30 May 2013, 23:49
altın Köşkü yapan babam

O Köşkü 12 senede icini dişini her yerini yapan benim babam nasıl bir yer mi söyliyim benim çocukluğum orda geçti orayabbabam hayatını verdi 26 gün önce öldü cenazesinde kimse yoktu araştırın adı Alaattin Akyüz orayı ve Türkiye nin bir çok eserini yaptı ama her sanatçı gibi unutuldu.............

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ANKARA