Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ayhan
15 yıl önce - Pzr 18 Arl 2005, 13:37
SOUVENIR - Hediyelik Eşya, Hobi ve Kitap Fuarı


“SOUVENIR 2005 Hediyelik Eşya, Hobi ve Kitap Fuarı”, İzmir Büyükşehir Belediyesi İZFAŞ Genel Müdürlüğü’nün desteğinde açıldı. Yerli ve ithal hediyelik eşya ürünlerinin satıldığı fuarın açılışını, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile İzmir Valisi Oğuz Kağan Köksal yaptı. Fuar, ay sonuna kadar ziyarete açık kalacak.

Törende konuşan Vali Oğuz Kağan Köksal, İzmir Enternasyonal Fuarı ile ihtisas fuarların İzmir’e önemli katkılar sağladığını belirtirken, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da, fuarcılığın her geçen gün gelişip ilerlediğini söyledi. Fuarların, imalatçı, ithalatçı ile tüketicileri buluşturduğuna dikkati çeken Başkan Kocaoğlu, Gaziemir’de oluşturulacak yeni fuar alanının daha büyük fuarlara hizmet edeceğini söyledi.
İzmir’in, EXPO 2015’e aday olduğunu hatırlatan Başkan Kocaoğlu, “Bu dünya fuarını kentimize kazandırmak için İzmir’in tüm dinamikleri ile el ele çalışıyoruz. Alt yapı yatırımlarımızı da bu çerçevede ele alıyoruz. EXPO’yu alabilirsek, İzmir ekonomisi önemli bir ivme kazanacak” dedi.

Fuarı düzenleyen Genciz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gencer de fuarda Kenya, Rusya, Mısır ve Tunus’tan katılan firmalar ile birlikte  161 firmanın ürünlerinin sergilendiğini söyledi.

Kaynak: İzmir Büyükşehir Belediyesi


Ayhan
12 yıl önce - Prş 25 Arl 2008, 00:14

Souvenir 2008

ANA SAYFA -> İZMİR