Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 25
Burç

13 yıl önce - Cum 25 Ksm 2005, 22:44

Sevgili Saffet,
her eksi puanda olduğu gibi tabii ki bu da istismara açık.
Fakat yeri gelince bundan daha geçerli bir seçenek de yok.

Mesela ben son verdiğim "ne demeye çalıştığı anlaşılmıyor" puanı ile örnek vereyim :
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=171301#171301
Bu mesajda arkadaşımız şöyle yazmış :
Alıntı:
laf kelimesi kelimesine olmasa bile aynen şudur:

Nasıl yani???  
bana bu epey anlamsız geldi.
Biraz daha açıklanacak bir tarafı da yok.

Hepimiz yeri gelir saçmalarız, nazikçe bir uyarma yöntemi olarak gerçekten çok yararlı
bir puan seçeneği.

Vedat Erzurum

13 yıl önce - Cmt 03 Arl 2005, 20:08

selam wowcu arkadaşlarım, benim çok merak etmeye başladığım bir kaç soru var?? belki benim gibi merak eden arkadaşlarımda oluyordur?
*Sitemizin açılış tarihi nedir?
*İlk mesaj kimden geldi
*Sitemizin ilk üyesi kim?
* İlk fotoğrafı kim yükledi
*İlk site denetçisi kim oldu..........vs...

Ben derim ki sitemizin üyelere özel kısmına minik bir tarihçe bölümü ekleyelim ve sabitleyelim bu konuyu..
Tabi konu için önce Burç abinin bilgilerine sonrada diğer kıdemli abilerimiz biraz gayretle bunu oluşturabilirler ve bizllerde bilgilenmiş oluruz.. ne dersiniz??
iyi bir fikir değil mi

Gökhun
13 yıl önce - Pzr 04 Arl 2005, 14:49

üyelerin yazdığı yazılara direk alıntı yapma tuşu yok mu?
yani cevap yaz diyip quote butonunu mu kullanmamız lazım illaki?varsa bnerede ben göremedim çünkü

Burç

13 yıl önce - Pzr 04 Arl 2005, 15:21

Bunu kaldırdık, çünkü millet "cevap yaz" düğmesi yerine bunu kullanıyordu.
Sonunda alıntı içinde alıntı içinde alıntı, aynı şeyi 30 defa okumak zorunda kalıyorduk.
şimdi sadece cevap vermek istediğin cümleyi alıyorsun.

göçmen
13 yıl önce - Pzr 11 Arl 2005, 14:05

selamlar

acaba arama penceresine, diger dillerde bulunmayan Türkce harfleri koymamiz mümkün mü? yani mesaj yazdigimiz pencerede oldugu gibi.

almanca ve ingilizce klavye kullandigimdan arama yaparken bazen sorun oluyor.

saygilarimla

Metin Arslan

13 yıl önce - Cum 16 Arl 2005, 03:45

Sitemiz içinde ayın fotoğrafı, haftanın fotoğrafı gibi güzel çalışmalar var. Teşvik etmek açısından bu yarışı beğenerek takip ediyoruz.
    Benim önerime gelince:
Ayın yorumunu seçelim. Bunu da aynı fotografı konusunda olduğu gibi belirli kurallar çerçevesinde yapabiliriz. Tamamen tartışma ve siyasetten uzak, alıntı olmayan, hakaret içermeyen, bilgilendirici yorumlardan ayda bir kez seçebiliriz.
  Bu çalışma ile haberler ve sohbet sayfaları renklenecek. Üyeler birbiriyle tatlı bir rekabet havasına girecektir.
   Bu önerim olumlu karşılanırsa denetçi bir arkadaşımıza iş düsecek. (Kurallara takip açısından gerekli) Sonuçta başına ördüğüm çorap için denetçi arkadaşımız bana beddua edecek  

Akın Kurtoğlu

13 yıl önce - Prş 22 Arl 2005, 21:18
YENİ İNDEKS HAKKINDA...

"İSTANBUL - Haberler ve Sohbet" bölümü; "Ulaşım" ve "Haberler ve Sohbet" adıyla 2 altbölüme ayrılacağı için, erişimin kolaylaştırılması için her ikisi için de 2 ayrı İNDEKS hazırlanmıştır.

Sadece; "İstanbul - Haberler ve Sohbet" başlıkları için faydalanabileceğiniz link:

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=19278

Sadece; "İstanbul - Ulaşım" başlıkları için faydalanabileceğiniz link:

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=15192

Site Denetçisi
Akın KURTOĞLU

Serap_dly

13 yıl önce - Cum 23 Arl 2005, 11:51

Tepe fotoğrafların nereler olduğunu belirtsek şöle mause yi (şu ingilizce sözcükler nasıl ayrılır yahu) üzerine getirdiğimze şurası şuradır diye görsek.

Burç

13 yıl önce - Cmt 24 Arl 2005, 00:03

Serap'ın önerisi yapılacaklar listesinin üst sıralarında zaten.
Pek yakında ekranlarınızda...

alabay

13 yıl önce - Cmt 24 Arl 2005, 12:04

Eskişehir, Adana gibi şehirlerin ulaşım konularının İstanbul Ulaşım bölümünde yer alması pek mantıklı değil gibi geliyor bana. Araya bir link köprüsü yapıp bunlar için kendilerine has, veya şehirlerin alt grup oluşturdukları bir ulaşım hanesi açmak daha iyi değil mi?

B. Alabay

sayfa 25
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET