Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
ibrahim alıcı
8 yıl önce - Cmt 24 Nis 2010, 19:26
Şırnak İdil'de Cadde ortasına mayın döşediler


Alıntı:
ŞIRNAK’ın İdil İlçesi'nde PKK'lı teröristler mayınlı saldırıda bulundu. Resmi plakalı iki aracın geçişinin hemen ardından meydana gelen patlamada ölen ve yaralanan olmadı, çevredeki binaların camları kırıldı.
Olay saat 17.30'da ilçedeki Adil Naşit Caddesi üzerinde meydana geldi. BOTAŞ'a ait resmi plakalı, iki kabinli kamyonetin geçişinden hemen sonra orta refüje teröristler tarafından önceden yerleştirilen patlayıcı büyük bir gürültüyle infilak etti. Ölen ve yaralanan kimsenin olmadığı patlamada orta refüjdeki taşlar karayoluna saçılıdı, çevredeki ev ve işyerlerinin camları kırıldı.
Polis, karayoluna hemen trafiğe kapatarak, ilk incelemesini yaptı. İkinci bir patlayıcı olma ihtimaline karşı frekans karıştırıcı Jammer’lerle yapılan araştırmada ilk belirlemelere göre patlamaya teröristlerin uzaktan kumandalı mayını patlatması neden oldu.
Polis, karayolunda yaptığı çalışmada başka bir patlayıcıya rastlanmazken, ilçede geniş güvenlik önlemleri aldı ve soruşturma sürdürülüyor.


http://www.milliyet.com.tr/Yasam/SonDakika.aspx?a ...%20saldiri

Kimse bu hainlerin birileri'nin hakkını aramak için mücadele ettiğini zannetmesin.
Sokağın ortasın'da kendi halkını katletmek gibi bir niyet sanırım neyin ne olduğunu gösteriyor.

Bu cani katilleri görün artık,Ey Şırnaklılar.Şırnaklı'yı öldürmek için cadde ortasına mayın döşeyenler,Şırnaklı'nın kundaktaki bebeklerini kurşunlayanlar,Şırnaklı'nın can düşmanı'dır!!!


İsmail270116
8 yıl önce - Cmt 24 Nis 2010, 19:30

Yuh artık !
Caddeye bile döşemiş alçaklar.

Bunları gören yada dur diyen yok mu koca Şırnakta.
Bu kadarı cidden fazla oldu !
Allah askerlerimizi korusun. Cadde ortasında mayın !
Daha neler göreceğiz acaba ?
Havalar ısındı karlar eridi inlerinden çıkıp şehre inmeye başladılar.
Şaşırmamak lazım valla !
Allah korusun...


Serhat Potur
8 yıl önce - Pzr 25 Nis 2010, 05:53

Alıntı:

Bunları gören yada dur diyen yok mu koca Şırnakta.

Döşedikleri bildiğimiz mayın değil uzaktan kumandalı el yapımı patlayıcı. İşin kötü yanı İstanbul'un en işlek caddesine bile kimseye farkettirmeden bomba koyabilirler. Irakda teröristler çöp süsü vererek, ölü hayvanların içine yerleştirerek çok can yaktılar.cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET