Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Kazım Arslan

7 yıl önce - Cmt 13 Mar 2010, 02:27

Alıntı:
O zaman dini duyguları düşük ya da gayri müslim biri iktidar olduğunda namaza ezana savaş açarsa bunu söyliyebilecek misiniz?

Salih bey.. Anlayamadım.. Ne alaka?
Ben zararlarından dolayı alkole sigaraya karşıyım.. Bununla savaş edenin yanındayım..
Namaz ve Ezan'ın zararlarını bize de anlatın da, savaş açtıklarında belki destekleriz..
Ortak noktalarını bulmaya çalışıyorum ama muvaffak olamıyorum.. Lütfen yardım edin..
Biri kapkara öteki bembeyaz..

Tolga Dt
7 yıl önce - Cmt 13 Mar 2010, 02:29

Şeriatla yönetilen Osmanlı bunu hoşgörmüş, biz ki 7 cihana hoşgörü ile nam salmışız.Herkes kendi hesabını kendisi verecek bunu satanda kullananda kendisi verecek.

Salih Baş

7 yıl önce - Cmt 13 Mar 2010, 02:30

Bende sigara içilmesin halka açık yerlerde İzmir'de olduğu gibi deniz kenarlarında alkol alınmasın fikrindeyim.
Ama içki ve sigara satlamasının önlenmesi yanlış bana göre, size görüşünüz olmayan bir şeyle itham ettiysem affola.

Ozan Tuğbaş
7 yıl önce - Cmt 13 Mar 2010, 02:34

Alıntı:
Alkole, sigaraya savaş açanlardan -partisi martisi farketmez- Allah razı olsun..

Tekel'in özelleştirilmesi de bu savaşın hücum safhası mı oluyor?Yanlış anlama olmasın içki pek içmem hatta ve hatta hiç içmem bile sayılırım sigarayı da 2 hafta olacak bırakalı.Hiç Allah razı olsun deme gereği duymadım siyasi partilere.Allah benden razı olsun güçlü bir iradeye sahipmişim ki sigarayı bir bıraktım pir bıraktım

yigitFB
7 yıl önce - Cmt 13 Mar 2010, 03:19

İnsanların ne giydiğine karışınca demokrasi çığlıkları atanlar insanların ne içeceğini karışmakta bir sakınca görmezler. Normaldir.

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET