Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Emre2001
8 yıl önce - Cum 15 Oca 2010, 14:15
Düzce'de Ulaşımda Akıllı Kart Dönemi Kart 81 İle Başladı


Düzce Belediyesi denetimli 44 tane Halk Otobüsünde kullanılacak olan Kart 81 tanıtımı Düzce Belediye Meclis Salonunda düzenlenen kokteyl ile yapıldı.
Düzce Belediyesi ile E-Kent firmasının ortaklaşa düzenledikleri ve ulaşımın kolaylığını sağlacak olan Kart 81 in tanıtımında açılış konuşmasını E-Kent Genel Müdürü Vahit Özkan yaptı. Özkan, konuşmasında “Ulaşımda kolaylık sağlayan bu kartı Düzce ili dışında 9 ilde daha kullanıyor. Düzce 10. il olarak firmamıza başvurdu. Bugünden itibaren de kartın kullanımı başlıyor. E-Kentin kurulu olduğu sistemlerde gelir 500 milyon TLye ulaşmaktadır. Firmamız sayesinde 3 milyon kart satışı ile gelişen bir ulaşımı sağlamaktayız. Düzce'nin ulaşım sorununu çözmesini beklediğimiz bir proje olacaktır” şeklinde konuştu.
Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram: “ Kartın daha iyi bir şekilde tanınması için gerekli çalışmalar yapılacak. Göreve gelir gelmez ilk düşündüğümüz faaliyetlerden biriydi. Otobüscülerinde talebi üzerine bu sistemi faaliyete geçirdik. Ulaşımdan sonra e-kartı da değişik alanlarda kullanacağız” şeklinde konuştu.

E-Kent Genel Müdürü Vahit Özkan Düzce'ye kazandırılan bu kart için çalışmalar yapan kişilere plaket ve otobüs kartı hediye etti. Tanıtımın ardından mini bir kokteyl yapıldı. Kokteylin ardından şehir içi seferlerini yapan otobüs üzerinde kartın işlevi anlatılarak vatandaşlara gösterildi.
  (+)Süha
8 yıl önce - Cum 15 Oca 2010, 14:23

Düzce belediyesini tebrik ederim çok akıllıca bir iş yapmışlar. Darısı Yalova’nın başına hala bu gelişmelerden yoksun kalan bir olarak üzülüyorum artık bir şeyleri görmeleri gerekiyor.

Berktuğ
site denetçisi

8 yıl önce - Cum 15 Oca 2010, 19:16

Ayrıca Düzce kent rehberi Kart81.com hizmete açıldı.Düzcelilere hayırlı uğurlu olsunturker ustun

8 yıl önce - Cmt 16 Oca 2010, 21:42

Bu konforlu kolay ulaşımın en önemli atağıdır. Hayırlı olsun...

Hakan_ank89
8 yıl önce - Cmt 16 Oca 2010, 21:55

Düzce'lilere hayırlı olsun, darısı Ankara'nın başına. Biz hala karton karta tabiyiz.cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara