Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı

Sizce hangi firmanın ders anlatımı daha verimli?
Tasarı
14.3%
 14.3%  [2]
Deneyim
0.0%
 0.0%  [0]
Kampüs
0.0%
 0.0%  [0]
Murat
71.4%
 71.4%  [10]
Karacan
14.3%
 14.3%  [2]
İlkumut
0.0%
 0.0%  [0]
Toplam Oy : 14

GlpMarmara
4 yıl önce - Cum 15 Oca 2010, 11:09
İstanbul'daki en iyi aöf kursu sizce hangisi?(Ders kalitesi yönünden)

Soru kapsamım:isim yapıp,markalaşmış olan,çok şubeli kurslardır.En başta belirtmem gerekir ki:ismi duyulmamış olanları hiç hesaba katmadan,sizlerle meşhurları hakkında,acilen istişarede bulunmak istiyorum...

muharremk

4 yıl önce - Cum 15 Oca 2010, 12:10

Öbürlerinden fiyatı biraz fazladır ama sonucunda kaliteli eğitim. Tavsiye ederim

GlpMarmara
4 yıl önce - Cum 15 Oca 2010, 17:25

Bir defasında,arkadaşım bir derse bi tane yardımcı kitap almıştı.Sınavdaki bir soruda:"falanca kurumda yedek üye kaç kişiden oluşur"diye bir soru denk gelmiş.O da cevaplayamamış.Sonra eve gelmiş da ne?Yardımcı kitapta:o sorunun o cevabı hiç ama hiç anlatılmıyor.İşin garibi:ana kitapta yazıyormuş.Peki bu nasıl oluyor diye düşünmüş:yani bir yardımcı kitap düşünün ki,temel kitapta(aöf bürosunun verdiği kitaptaki) anlatılan bir paragrafı es geçmiş.Hem de daha anlaşılır,özet bir kitap hazırlamaya çalışırken...Bu bir eksikliktir,tabi.Ve siz de katılırsınız ki:bu sitem de de çok haklı.Üstelik kitabın firması,aynı zamanda kurs da veriyor.Tabi sanılmasınki:kötüleme olunuyor,anket şıklarımızla bu konunun ilgisi yoktur.

mhkose
4 yıl önce - Cum 15 Oca 2010, 17:30

Ankarada bu konuda ve KPSS'de önder Murat İlkumut ve Karacandır..Tahminimce istanbuldada bu dersaneler kaliteli eğitim veriyordur...
Fakat şıklarda dikkatimi çeken bir durum var..Murat ve İlkumut ayrı ayrı seçenekte konulmuş..Bunlar aynı dersane değilmi zaten "Murat İlkumut"

Saygın ÖNGEN

4 yıl önce - Cum 15 Oca 2010, 17:35

İzmir de sadece ilkumut diye geçiyor ve benim favorimdir.

GlpMarmara
4 yıl önce - Pzr 17 Oca 2010, 14:08
İlgili arkadaşa bilgi:Murat ve İlkumut iki ayrı firmadır,bu nedenle ayrı şıklarda yazılı...

Bu firmaların hepsi de en çok şubeye sahip,en meşhur firmalardır.Sizce hangisi ideal?

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet