Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
A. Edizer
8 yıl önce - Çrş 09 Arl 2009, 01:22
Tokat'ta Terör'e Lanet: Yürüyüş...

Teröristlerin Tokat'ın ilçesi Reşadiye'de kurduğu hain pusunun sonucu 7 şehit vermiştik.Gerçekten Tokat ile ilgisi olmayan bu terör olaylarının Tokat'ta da görülmesi şaşırtıcı...Bugün 3 şehidimizi toprağa verdikten sonra öğle saatlerinde sanırım Cumhuriyet meydanında başlayan yürüyüşe tahminen 4-5 bin kişi katıldı...(ben de tam bilmiyorum aslında sadece okulumuzun önünden geçtikleri için biliyorum)
Çeşitli sloganlar atılan yürüyüşten birkaç kare:

Not: Arkadaşım(Durmuş Bahadır Yılmaz) fotoğraf makinesi ile fotoğraf çekti ancak maalesef ben yanıma almadığım için fotoğrafları cep telefonundan çekmek zorumda kaldım. Umarım Kızmazsınız.

narses

8 yıl önce - Çrş 09 Arl 2009, 01:28

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1024937 ...amp;ref=nf

A. Edizer
8 yıl önce - Çrş 09 Arl 2009, 01:37

bu videoyu ben de bilgisayardan TV yayınına girip izledim.Ancak benim bahsettiğim yürüyüş bu değil de daha çok Protesto benzeri olan yürüyüştü.Zaten bu video da Töreni gösteriyor.Bu arada yorumları bekliyorum.Sizce böyle bir protesto gerekli miydi? bunun cevabı gibi yorumlar bekliyorum...

mesut_tr

8 yıl önce - Çrş 09 Arl 2009, 01:46

Tokat gibi ülke'ye kardeslik konusunda örnek olacak bir vatan topraginda böyle bir saldirinin olmasini lanetliyorum, resadiye belediye baskani'mizin dedigi gibi; Tokat'a giren terörist öldürmeye degil ölmeye gelmistir...

Ernyılmaz

8 yıl önce - Çrş 09 Arl 2009, 02:01

Emperyalis güçler emellerine ulaşamayacaklar.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET