Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Esra
15 yıl önce - Cum 12 Ağu 2005, 08:05
TÜR » KKTC'ye Gidecek 4 Otobüs YakıldıKKTC'ye gidecek 4 otobüs yakıldı

Güney Kıbrıs'tan KKTC'ye günlük turist taşıyan dört otobüs, dün gece park halindeyken molotofkokteyli atılarak yakıldı.

Rum basınında yer alan haberlere göre, Ay Napa'dan Girne'ye günlük turlar düzenleyen üç şirkete ait otobüslere, saat 02.35 dolaylarında, kimliği belirsiz kişilerce molotofkokteyli atıldı.

''Otobüslerin siyasi nedenlerle yakıldığına'' işaret eden Rum basını, polisin, yangının KKTC'ye günlük olarak gerçekleştirilen turlara karşı çıkanlar tarafından çıkarıldığı ihtimali üzerinde durduğunu yazdı.


Kaynak: Sabah

Barisci?! Rumlarin bu tutumu karsisinda AB tabii ki bir yorum yapmaz !


Karakan
15 yıl önce - Cum 12 Ağu 2005, 08:28

KKTC nin sonu gelse yani Rum Devletine bağlansa, bunlar yarın bir soykırıma girişirler bütün dünya bunu sakin bir şekilde Sırpların müslümanlara yaptığı soykırımdaki gibi karşıdan seyreder. Hatta Fransa ayni Sırplara yardım ettiği gibi zevkle rumlara da el uzatır.
Bugün düşmanlarımız belli olduğu halde, ya başımızı eğip, köprüden geçinceye kadarda olsa, onlarla masaya oturacağız...veya bunların tümüne rest çekeceğiz ve Türkiye bambaşka alternatifler aramaya çıkacak.


Moh@met

15 yıl önce - Cum 12 Ağu 2005, 09:09

Barışçı rum kardeşlerimiz yanlışlıkla ateşle oynarken ateş ellerinde düşmüştür de öyle yakmışlardır otobüsleri(!). Yoksa AB ülkeleri ve diğer dünya devletleri rumları kınarlardı (?)

fatih kocaoglu
15 yıl önce - Cum 12 Ağu 2005, 09:42

Dua,edelimde suç bize kalmasın.Bunlar Politakımızn Ürünü Diyen Hümanistler çıkar ortaya.ANA SAYFA -> ULAŞIM