Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Valisi Göksu

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Gorkem S. GUNGELEN

12 yıl önce - Çrş 29 Hzr 2005, 16:42
İzmir Valisi Göksu

İzmir valisi SN. Göksu ingiltere gezisinin masraflarını Toprak holdingin karşıladığını doğruladı. Bence bunda hiçbir yanlışlık yok ama bu kullanılırsa kotü olur ve bazı insanlar istediklerini rahatça yaptırabilir. Umarım kötü şeylere alet edilmez bu gezi masrafları!

Okan Akin

12 yıl önce - Çrş 29 Hzr 2005, 18:23

Sevgili Dostlar,

Siyaset ve siyasetciler ayrica kamu kurum kurulus ve gorevlileri OZALIZM etkisiyle oyle bir ahlaki cokuntu icine girdiler ki bu tur rusvetvari olaylar toplumda siradan olaylar haline donustu. Hatta gayet normal karsilanir oldu.

Ornegin basbakanimizin cocuklari bilmem ne holding tarafinadan (RAMSEY) Amerika`da okutuluyor. Bu herkes tarafindan biliniyor ve kimse kalkip buna birsey demedigi gibi hakli bulanlar bile oluyor.

Soruyorum size; boyle bir yardima BASBAKAN`in ihtiyaci varmi? Yurdumuzda yuzlerce belki binlerce dahi ama parasizliktan dolayi Amerika`da okuma sansi bulamayan gencimiz dururken sen gel BASBAKAN`in oglunu kizini oralarda okut. Bu dupeduz rusvettir ve bunu kabul etmek ise tam manasiyla halkina kufretmektir.

Basbakanimiz pekala cocugunu Amerika`da oktturabilecek guce sahiptir. Cunku dugunde verilen hadiyeler den dolayi hicte azimsanmayacak bir servete sahip oldugu mahkemelerce sabittir.

Bu tur davranis seklinin onda biri Avrupa devletlerinden birinde olsaydi emin olun skandal olur ve yardimi (rusvet) yapan da alan da sahneden tamamiyle silinirdi.

Bu tur davranislardan igreniyorum, bu tur insanlardan igreniyorum, bunlara kayitsiz kalan medyadan igreniyorum, bu tur davranislari hakli gorenleri ise allaha havale ediyorum...

Dostlukla kalin

Emre_Uzan
12 yıl önce - Cum 01 Tem 2005, 12:10

Bu sabah vali emekliliğini isteyeceğini açıkladı.

Gorkem S. GUNGELEN

12 yıl önce - Cum 01 Tem 2005, 14:22

Bence bu mevkilere gelmiş kişi/kişiler biraz daha dikkatli olmak zorunda!

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet