Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
El emeği, göznuru sanatlarımız ve mesleklerimiz
« önceki   123 ... 111213141516   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 12
İhya Vural

9 yıl önce - Prş 23 Tem 2009, 10:55
Türk'ün emeği, Türk'ün göznuru sanatlarımız...- [KÜLTÜR]

(+)

Dağlıca Belediye Başkanı' nın siparişi üzerine yapmış olduğum bakır dabartma saatin çekmiş olduğum fotoğrafı.

(+)

Sarı maden kullanarak yapmış olduğum kabartma saatin fotoğrafı.

En son İhya Vural tarafından Prş 23 Tem 2009, 10:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

İhya Vural

9 yıl önce - Pts 27 Tem 2009, 22:10

(+)

Belediye Başkanı, Mehmet Yıldırım' ın siparişi üzerine yapmış olduğum bakır kabartma saatin fotoğrafı.

Tülay Koctürk

9 yıl önce - Sal 28 Tem 2009, 01:43
Tesekkürler

Sayin,Ihya Vural
Lütfen, konu basligi acilirken kisa ve öz belirtin diye bir detay yazilmis ve bence cok önemli bir detay.
Rica ederim birbirinin neredeyse ayni calismalarinizi bir tür reklama dönüstürerek eklemeyin...
3-4 farkli resim yeterdi bence gayet iyi anlasilyor ne yaptiginiz..tesekkür ederiz..
Konudan sapilmasin lütfen...

Saygilarimla,Toya

Pardon ama nerde ne yazacagima kendim karar veririm..eksi puan vermeniz sorun degil...

En son Tülay Koctürk tarafından Sal 28 Tem 2009, 14:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

faruk üçgül

9 yıl önce - Prş 30 Tem 2009, 11:22

Arkadaşlar,
Sayın, İhya Vural'ı şahsen çok iyi tanırım. O bizim için sanatkar, siyaset adamı aynı zamanda bir lider. Sitemizin en eski üyelerinden saygı değer bir ağabeyimiz. Onun eserlerini güzel sitemiz wowTURKEY aracılığı ile takip etme imkânı buluyoruz. Böyle değerli sanatkarları bizlere tanıtan, onların değerli eserlerini görmemizi sağlayan wowTURKEY' e ne kadar çok teşekkür etsem azdır. Tüm arkadaşlardan ricam burada ki sanatkarlara köstek deyil destek olalım. wowTURKEY bu sanatkarların reklamını yapıyorsa ne mutlu. wowTURKEY çok büyük bir site. Bu sanatkarların bu sitenin büyümesinde büyük katkıları var. Bu site dahada büyüyecek. Yüzlerce ihya Vural' ları bu site vasıtası ile tanıyacağız. Onların eserlerine sınırlama getirmeyelim, bilakis teşvik edelim. Bu güne kadar site yöneticisi Sayın Burç Bey ve site denetçileri dahil olmak üzere hiçbirinden fotoğraf veya sanat eseri sınırlaması görmedim. Üyeler olarak bizlerde bu kişilere ve eserlerine karşı saygılı olalım.

En son faruk üçgül tarafından Prş 30 Tem 2009, 14:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Tülay Koctürk

9 yıl önce - Prş 30 Tem 2009, 19:32
:)

Sayin,faruk Ücgül

Lütfen konu basligina riyaet edelim yoksa sinirlama söz konusu degildir..haddimede degildir..

Saygilar..
Bahsettiginiz sanatcinin eminim eserlerini internet sitesi vardir ordanda takip edebilisiniz..
Yoksa bu amaca hizmet etmesi cin internet sitesi kurmasi daha mantikli..kanimca.

En son Tülay Koctürk tarafından Prş 30 Tem 2009, 23:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Tülay Koctürk

9 yıl önce - Prş 30 Tem 2009, 19:34
:)

Sayin,ücgül

lütfen konuyu carpitmayiniz...
benim söyledigim birbirinin ayni görüntüler ve calismalar bana birsey vermiyor..
eger farkli fikirlerle olusturulmus farkli calismalar varsa sorunum yok ama ahsabin rengi bile ayi olan ve üzerinde salt kisi resimlerinin degistigi 40 saat sunmakla sanat ufkumuz genislemez diye düsünüyorum..

dost aci söyler.belki sayin sanatcinin farkli arayislar icine girmesine ve kendini bu yönde gelistirmesine vesile olur yorumum..

saygilar..

Alıntı:

Başlığı açarken yukarıdaki sözlerimi gözardı etmeyiniz..
Çok gerekli ise bir link veriniz biz oradan da bu bilgilere ulaşabiliriz..

Bizim kendi yorumlarımız bu sayfaları iddia ediyorum daha değerli kılıyor..

Şimdi bu "Şile bezi" benim kendi yorumum bu gibi yorumlar bu sayfayı doldurur umarım..

ŞİLE BEZİ
İnce hafif seyrek dokunmuş bir kumaş türüdür, Şilede üretildikleri için bu ismi almıştır, kendine özgü desenleri ile Dünyanın ilgisini de çekmeyi başarmıştır.. Hafif ve serin tuttuğu için ülkemize gelen yabancı turistlerin rağbet ettikleri görülürdü.

Az olsun öz olsun..

siz yorulup konu basligina dönmeyin diye ekledim,görüldügü üzere sayin sabahattin kayis
bir not düsmüs ve yine görüdügü üzere talep ile arz arasinda Erciyes, Agri ve hatta Kaf dagi var

Not:ne demeye calistigimi anlamayan bir üyenin burada ne aradigini merak ediyorum dogrusu...
gayet acik, akici net bir türkce ile bir önceki üyenin yorumuna cevap yazdim..tabi fotom güzel diyerek sadece benim yazdigimi okur diger yorumlari okumazsaniz elbette anlamazsiniz ne demek istedigimi..
konuyu kavrayin önce sonra puan verin...yada oy yada herne ise...ayrica anonim puan vererek elestirmek yerine cesur davranip yorumunuzu acikca yazin...
.

En son Tülay Koctürk tarafından Cum 31 Tem 2009, 11:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Tülay Koctürk

9 yıl önce - Cum 31 Tem 2009, 12:00
Gülü-yorum

Cidden gülüyorum vermis oldugunuz puanlara, görülüyorki sizde ego eksi 1500...
Bu arada burada bulunma amacim puan almak degil, sizinde öyle olmali...
Amac gönderilen resimlerle Ülke ve Ülke ile ilgili konularin tanitimi ise sorun yok..Elbette sanatcilar kendilerinin ürettigi ve "sanat" olarak gördügü calismalarini yayinlar ama bunun icin kendine ait internet sitesini kullanmasi daha uygundur.Burada bu arkadasimizin 4-5 fotografi olsa yeterli olurdu diye düsünüyorum zira hepsi birnirinin ayni calismalar...bilmem simdi anlayabildinizmi ne demek istedigimi?
Halen anlamakta zorluk cekiyorsaniz, özür ama bu durumda algi sorununuz vahim durumda...

sabahattin kayış

9 yıl önce - Cum 31 Tem 2009, 13:56

Selamlar, bu başlık burada olmadığım süre içerisinde (yaklaşık iki sene) amacından çok çok uzaklaşmış!
Görüyorum ki bazı arkadaşlarımız tarafından sanat, zanaaat ve esnaflık kavramları pek anlaşılamamış, bu yüzden eğer sanat ve zanaat kavramlarını algılayamıyorsak bu başlığa fotoğraf ve bilgi yüklemeyiniz sanırım bu başlığı açan bir üyeniz olarak bunu isteyebilirim..

Önümüzdeki günler içinde denetçi arakadaşlarımızdan bu başlıkta bir temizlik rica edeceğim, kimseyi hedef almadan ve bana kırılmayacaklarını umarak bazı mesaj ve fotolar silinebilir, umarım beni anlayışla karşılarsınız..

Ahmet Arşipel
8 yıl önce - Çrş 10 Şub 2010, 03:00

(+)

Su kabağından avizeler ...
Le Kabbak / Bodrum Oasis AVM

Mehmet DK

8 yıl önce - Çrş 24 Şub 2010, 16:45

Saf ipek halı dokuyan Bayanlar.

(+)

Ipeğin elde ediliş aşamasını ( Ipek kozasından ) gösteren Bayan.

(+)

(+)

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213141516   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET