Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
GucluJet

14 yıl önce - Sal 14 Hzr 2005, 00:36
Paşalimanı'ndaki Kuşevleri

Selam Arkadaslar,

Fethipaşa korusundan aşağı Paşalimanına doğru inerken bir sokaktaki(sokağın adını şu an hatırlayamadım ama hatirlayinca tekrar yazarım) kuşevleri ilgi çekici. Sizlerinde begenecegini dusunuyorum. Bence şehrimiz bu tip güzelliklerle renklensin. Bunları bize kazandıranlara sonsuz teşekkürler, bence kuşlar da minnettardırlar kendilerine...

Kuşevlerinin sahiplerinin isimleri şöyle:
-Paçalı
-Benekli
-İbik
-Guguk
-Çiko

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

EK:
Bu mesajımda bahsettiğim sokağın adı NACAK SOKAK. Size bir yuruyus guzergahı onerisi getirmek istiyorum. Uskudar vapur iskelesinden Beylerbeyi yonune dogru yuruyun saginizda Fethipasa korusunu goreceksiniz. Nacak sokaktan yukari cikin ve belediyenin islettigi tesiste hem soluklanin, manzara seyredin hem de birseyler atistirin. Daha sonra Fethipasa korusunda yuruyuse devam edin. Bogaza hakim iki yonlu manzarasi olan bir yer. Isterseniz Bogazici koprusu ve bogazin kuzey kesimini, isterseniz de eski Istanbul u gorme firsatini yakalayacaginiz guzel bir koru. Gece Istanbul fotograflari cekmek icin de ideal bir yer. Haaa unutmadan sahilde de belediyenin bir tesisi var(Pasalimani). Denize sifir bu yerde hem ekonomik hem de guzel bir vakit gecirebilirsiniz...

ANA SAYFA -> İSTANBUL