Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
semihcagdas
14 yıl önce - Pzr 29 May 2005, 19:40
Caddebostan Off Shore 2005

Off Shore yarışlarının ilk ayağı olan Caddebastan etabı bugün 13:30 Caddebostan sahilinde başladı.Yarış İnanılmaz zevkliydi.Size çektiğim birkaç fotoyu aktarmak istiyorum.Keyif alırsınız umarım...(Bu arada fotoğrafları çekme uğruna denize düştüm)

[Bulanık foto uçuruldu. Alimemo]

(+)

(+)

(+)

Alp
14 yıl önce - Pzr 29 May 2005, 20:03

Kim birinci oldu anlayabildin mi? Bunu niye soruyorum izah edeyim.Ben branşım dışındaki sporları izlerken eğer birisi tarafından televizyondaki gibi anlatılmıyorsa hiçbirşey anlamadan eve geliyorum.Geçen yıl bu sporu izlemeye gittiğimizce ailece hepimiz baktık 10 tane sürat teknesi çok gürültülü bir şekilde sürekli 2 duba arasını döndüler döndüler sonunda ilk başta atak kalkan amcanın tekne bu işi götürdü.Sanırım 10 depo benzini de yediler.Sonrasında ödül alan olmadı ama tekne işinden anlamadığımı anladım.Şimdilik bu yarışları askıya aldım sadece spiker desteği ile izlemeye çalışıyorum.

1-Polo
2-Baseball
3-Amerikan futbolu
4-Kriket

messiah_haktan

14 yıl önce - Pts 30 May 2005, 00:28

Bugün Show TV de izledim ve Offshore'dan hic zevk alamadim.O kadar acemi ve bastan savma bir sekilde hazrlanmis ki Show TV, start listesdinde 2 yada 3 kisinin ismi tamamen yanlis yazilmisti.Ondan sonra yaris zamaninda zirt pirt birinci olmayan kisiyi birinci gösterdiler, sonra özürdilediler veya aktüel siralamayi ya da rund sayisini gösteren bir gösterge yoktu ekranda.Pitstoptlara giren araclari bile ufacicik bir pencere icinde gösterdiler,hic birsey gözükmedi yani sonucta yarisi kim birinci basladi,kim önde götürdü kim bitirdi anlasilmadi.

sevre
14 yıl önce - Pts 30 May 2005, 01:21
caddebostanda sahili

Arkadaşlar ben de bugün bu fotoğrafları yakaldım Caddebostan sahilde. Hava ve ortam gerçekten çok güzeldi.

(+)

(+)

(+)

ANA SAYFA -> İSTANBUL