Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gümüşhane - Otogar


ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
yavuzhan55

9 yıl önce - Cum 26 Hzr 2009, 23:10
Gümüşhane - Otogar
(+)
yavuzhan55

9 yıl önce - Cmt 27 Hzr 2009, 23:19(+)


fatih413
5 ay önce - Pzr 29 Tem 2018, 03:12

Alıntı:
GÜMÜŞHANE'DE GEÇİCİ OTOGAR HİZMET VERMEYE BAŞLADI
Gümüşhane Belediyesi tarafından Yeni yapılacak Otogarın hizmete girinceye kadar, mevcut otogarın karşısında inşa edilen geçici şehirlerarası otobüs terminali hizmet vermeye başladı.

YENİ OTOGAR NEREYE YAPILACAK?
Kamuoyunda daha önce nereye yapılacağı konusunda tartışmalara neden olan yeni otogarın yeri ile ilgili geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Çimen, Yeni Otogarın, Oltanbey mahallesindeki Altınpark sitelerinin karşısındaki 14 bin metrekarelik alanda yapılacağını söylemişti.
Bu açıklamasıyla Yeni yapılacak Otogarın yeri konusunda tartışmalara son noktayı koyan Başkan Çimen,
“Hem otogarı hem de tünelin üzerine 30 bin metrekarelik bir park yapacağız. Seyrangah, restoran yapılacak. Ankara’da ki AŞTİ’ye benzer bir mimariyle yapacağız. 12 peronlu, alt katı otoparklı. İlçe terminali ve kamyon ve tır garajımızı oraya yapacağız. Tüm altyapıları hazır. Hızlı bir şekilde tamamlamayı düşünüyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

MEVCUT OTOGAR VE SANAYİ SİTESİNİN YIKIMINA BAŞLANDI!
Daltaban mevkiinde, Yap-İşlet-Devret modeliyle ihalesi yapılan AVM için geçici otogar ve sanayinin taşınması sürecinin tamamlanmasının ardından, söz konusu alanda yıkım çalışmalarına başlandı. Yıkım işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte, Gümüşhanelilere yıllardır hizmet veren eski otogar ve sanayi sitesi tamamen tarihe karışacak.
fatih413
3 ay önce - Çrş 10 Ekm 2018, 17:35
1980'ler Otogar, Daltaban CamiiAlıntıcevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler