Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
öMER COŞKUN
12 yıl önce - Pts 10 Oca 2005, 03:31

Tırazlı köylüsü ormanların bekçisi.Bu bekçiye eziyet var.olimpiyat köyüne sadece 7 km.mesafede.Karayolları 9km yazmış.neden acaba.Köyün ne otobüsü ne de dolmşu var. Gitmek isteyen özel taksi tutmak zorunda veya kendi aracı ile gidecek.Köylü ihtiyaçlarını gidermek için ne yapmalı.atı olanlar atla tabanına güvenenler yürüyerekgidecek. bu köylünün hiçmi misafiri gelmeyecek.Çocuklarını okula nasıl gönderecek.Lise çağında çocukları olanlarşehre göçsünler diyor yetkililer.Bu nasıl anlayış.Dersaneye gidecek çocuklar. Ne ile ?Hani fırsat eşitliği Hani haydi kızlar okula söylevleri Ama yine de güzeldir Tırazlı.Kanalizasyonu olmasa da güzeldir.Kanalizasyon suları balçova barajına sızsa da güzeldir. Omayan kanalizasyonunu var olarak gösterenler ihale bedellerini nasıl paylaştılar bilmiyor köylü.Yani bir dokun bin ah işit diyorum .Tırazlının Köy meydanı da yok.Camisiyok
Bir kahve bile çok görülmüş köylüye.Köy içi Yolları hala toprak.Elektiriği en son alan köy Türkiyede.Herhalde diğer hizmetler de bu sıraya göre verilecek.Manzra eşsiz. Bu manzarayı koruyan köylüye koltuk çıkmak isteyen kimse yokmuuuuuuuu.selamalar.

YUNUS

12 yıl önce - Pts 10 Oca 2005, 07:34

Bu resimler Balcova teleferigin arka kesimindenmi alindi acaba...?

gurolb

12 yıl önce - Pzr 13 Şub 2005, 02:34
daha guzeli

Beyler ben su an yurdisindayim, keske ben cekebilsem. Bornova-balcova (cesme) otobaninin uzerinde balcova cikisina hemen gelmeden bir dinlenme tesisi, bir izmirli ve izmir asigi olarak derimi ki en iyi izmir manzarasi ordadir oneririm.

Yuzbasi Volkan Yuksel

12 yıl önce - Cmt 16 Nis 2005, 09:30

Evet Yunus buralar Teleferigin arkasi yani daha |Guneyi. Murat dedigin yerin yakin cevresi buralar.

Gordugumuz kadariyla Tirazli'da koylu falan kalmamis neredeyse tamamen dag mazarali sayfiye evlerle dolmus.

(+)

YVY

ümit
12 yıl önce - Cmt 16 Nis 2005, 09:46

Aynı tepeden körfez görünümleri

(+)

(+)

Adnan Menderes Havalimanı ve ön planda Görece tepeleri

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)