Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Hasanoğlan Cedderesi Mevkii

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Selahattin
13 yıl önce - Pts 11 Nis 2005, 14:58
Ankara Hasanoğlan Cedderesi Mevkii

Kasabamızda bulunan ve piknik alanı olarak kullanılan yerdir Cedderesi.Baharın gelmesiyle yeşeren doğa burda da etkisini göstermektedir.

Yıllardır suyu çok az akar.Dün gittiğimizde suyun bol aktığını görünce fotoğrafları çektim.

Birazda çevrede bulunan kayaları ve küçük bir manzarasını çektim.Tüm Ankaralıları pikniğe bekleriz.

(Dere)

(Şarlak Genel)

(Şarlak Genel1)

(Şarlak Üstten)

(Şarlak Üstten1)

Diğerleri çok yakında...

Selahattin
13 yıl önce - Pts 11 Nis 2005, 19:43

Yüzbaşı Volkan Yüksel Abimiz gibi bende çevrede bulunan kayaların fotoğraflarını çektim.ama ne tür olduklarını bilmiyorum.
Ama sadece belli bir yerde olmaları ilginç.

(Kayalar1)

(Kayalar2)

(Kayalar3)

(Manzara)

(Dere)

(Dere1)

Erdal
13 yıl önce - Pts 11 Nis 2005, 21:34

Selahattin harika resimler, ellerine sağlık. ilk firsatta gelmek isterim.. Buraya nasil gelebiliriz, biraz tarif edermisin.?

Selahattin
13 yıl önce - Sal 12 Nis 2005, 23:32

Teşekkür ederim Erdal arkadaşım.

Benim tavsiyem arabayla gelmen yönünde olur.

Şöyle tarif edeyim.Samsun Yolunun Ankara Kırıkkale istikametinde 30. km sinde,Mutlu Kebap'ı gördüğünüz zaman hemen az ilerisinde,YAMUK bir köprüden sola dönerek 5 km kadar içeriye gidilerek Belediye Meydanına gelinir.Ordan da yolu direk takip ederek ya da birisine sorarak,yol boyunca düz gidilir.Topraklı yoldanda hafifçe bir rampa çıkılarak,yol ayrımından sağ tarafa dönülür.Biraz gittikten sonra Cedderesine ulaşmış olursunuz.

Onur BALCI

13 yıl önce - Prş 14 Nis 2005, 23:31

Bahar gelince daha bir güzel olmuş memleketimin fotografları. Şimdi gidesim geldi oraya.
Ellerine sağlık Selahattin arkadaşım.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA