Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Burak Tuna
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 01:38
İZM » İzmir'de de NTV Belediye Otobüsü Dolaşmaya Başladı

Bugün altınyolda üzerinde NTV logoları olan BMc Procity gördüm. Sanırım İstanbuldan sonra İzmirde de NTV belediye otobüsü sayesiyle yerel seçimler öncesi halkın nabzını yoklucak. Otobüsün hangi güzergahlarda çalışcağı ile bilgisi olan varsa paylaşabilirmi...

TURAN YUNUS
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 01:43

Alıntı:
Bugün altınyolda üzerinde NTV logoları olan BMc Procity gördüm. Sanırım İstanbuldan sonra İzmirde de NTV belediye otobüsü sayesiyle yerel seçimler öncesi halkın nabzını yoklucak. Otobüsün hangi güzergahlarda çalışcağı ile bilgisi olan varsa paylaşabilirmi...

eğer İST.'daki gibi olursa hergün değişik hatlarda çalışır hergün ayrı bölgelerde olur

ali_35
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 01:49

Arkadaşlar bunu çok merak ettim. Fotoğrafını çekebilen varsa yüklesin lütfen. Birde kaç gün İzmir'de dolaşacak biraz bilgi verir misiniz?

çağdaşizm
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 17:57

Aslında güzel olur.

Hem güzel İZMİR'imizi tanıtmış olur.Hem de hem de son iki yıl içinde alınan 400'den fazla otobüsümüzü tanıtmış olurlar.

NTV Belediye otobüslerinde de Procity ve ya Conecto marka otobüsler kullanılır.
Tahminen de 169,86,70,90,79,63,121,120,515,330...vs gibi merkezlere çalışan hatlarda olur.

Bu uygulama için de NTV'ye ayrıca teşekkür ederiz(Hep İstanbul İstanbul omuyor çünkü)

Can ÇETİN
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 20:14

Aslında otobüse en çok yaklaşan ben oldum aslında.Otobüs beklerken karşıdan geçtiğini gördüm.Camları yüzünden otobüsün içerisi gözükmüyordu.Umarım bir daha geldiğinde fotoğrafını çekebilirim

batuşener
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 21:35

NTV Belediye Otobüsü, bugün BMC Procity otobüslerinden biriyle 400 MENEMEN - KARŞIYAKA hattında yayındaydı
Aşağıdaki videonun özellikle 5. dakikasından sonrasına dikkat!
TIKLA!

batuşener
10 yıl önce - Prş 19 Mar 2009, 18:42

Şu ana kadar 4 farklı hatta yayınlanan programın ilk linkini yakalayabilmiştim NTV'nin sitesinde.. Şans eseri dördüncüsünü de buldum. 121 MAVİŞEHİR - KONAK
NTV Video
Videodaki bir partili, kendi görüşünü söyledikten sonra etrafı uyarıyor.. "kimse bana bişey söylemesin, ben kimseye birşey demedim" şeklinde. Ancak otobüsteki çoğunluğun görüşünün ağır bastığını bilmesine rağmen bu uyarıyı birkaç kez yineleyince olanlar oluyor Sakınan göze çöp batar diye boşuna dememişler
Diğer ikisini merak edenler http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/VideoGaleri/Default.aspx
adresine girip > NTV Programları > NTV Belediye Otobüsü başlıklarına tıklayıp çıkan listeden bulabilirler.

Efecan
10 yıl önce - Pzr 22 Mar 2009, 01:54

Merhabalar;

En sonunda bugün İzmir'de NTV Belediye Otobüsü'nü görme şansı buldum.Araç Merkez Bölgesi - Gediz Garaj'a bağlı.Bugün 193 Yurtoğlu-Konak hattında çalışıyordu.

İstanbul'daki gibi reklam kaplamalı değil.Sadece camları siyah filmle kaplanmış.Dışarıdan içerisi kesinlikle görünmüyor.Fakat görünüm olarak filmli camlar Procity'e çok yakışmış. Aracın dışını detaylı bir şekilde inceleyip fotoğrafladım.Fakat içini inceleme fırsatım olmadı.

Aracın içini inceleyen Ahmet Akbulut ve Orkut Işıkalp araç içi izlenimlerini paylaşırlar sanırım... İşte İzmir NTV Seçim Otobüsü'nden ilk görüntüler;

193 Yurtoğlu-Konak (NTV)
35 CYE 33 | 09-112

Fotoğrafı Büyüt (+)

Fotoğrafı Büyüt (+)

En son Efecan tarafından Pzr 22 Mar 2009, 02:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mehmet Ali Ergüvenç
10 yıl önce - Pzr 22 Mar 2009, 02:34

Alıntı:
Aracın 121 Mavişehir-Konak hattında çalışacağını sanmıyorum.Bence çalıştığı hat 120 Ata Sanayii-Konak hattıdır.Fakat tabelalarda hala 120 Mavişehir-Konak yazdığı içinde videoda güzergah o şekilde belirtiliyordur.

Araç 121 güzergahında gidiyor. Altınyoldan seyredip, limana girişi görüntüde açıkça görülüyor

batuşener
10 yıl önce - Prş 26 Mar 2009, 18:56

http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/VideoGaleri/Defaul ...4754626862
Yine MAVİŞEHİR - KONAK Bu kez dönüş yolunda..

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege