Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 292
YUSUFB
10 yıl önce - Prş 19 Mar 2009, 00:23

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=83086
Sadece olabilir mi diye sormak istedim , arkadasimiz iyi niyetle bir baslik acmis ama bu baslik acaba makinelerimizi tanittigimiz baslik altinda olsa baslik fazlaligina engel de olabilir miyiz ? belki de

Ali T
10 yıl önce - Cum 20 Mar 2009, 15:02

Tüm zamanların en çok wow olan resimlerini görme imkanımız yok mu?

said sargın

10 yıl önce - Cum 20 Mar 2009, 15:07

Alıntı:
Tüm zamanların en çok wow olan resimlerini görme imkânımız yok mu?

O şekilde başlık yok sanırım ama aşağıdaki başlık tüm zamanlardaki oylamaları ve fotoğrafları bulabilirsin.Yani çok wow alan fotoğrafların geneli burada

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=8258

sedat karahallı
10 yıl önce - Cum 20 Mar 2009, 15:11

Said bey, şeref tablosu maalesef istenilen verileri sağlamıyor. Oradaki fotoğraflar arasında 15-20 wow alanlar da var. Bence de en çok wow alan fotoğraflar bir yerde toplansa çok hoş olur.

said sargın

10 yıl önce - Cum 20 Mar 2009, 15:16

Ben şu şekilde düşündüm
orada oylamanın yapıldığı başlık var her ay için.Her ay en çok wow alan fotoğraflar oylamaya girdiğine göre oradan ulaşılabilir düşündüm.
Ama hepsini tek bir liste olarak düşünürsek faydalı olabilir.
Örneğin tüm zamanların en çok wow alan 50 fotoğrafı listelenebilir sanırım

Burç

10 yıl önce - Cum 20 Mar 2009, 22:55

Alıntı:
Örneğin tüm zamanların en çok wow alan 50 fotoğrafı listelenebilir

Dışardan iyi bir fikir gibi görünse de, geçmiş tecrübe ile yazıyorum :
"tüm zamanların en falanca" listesini yapmak hiç iyi bir fikir değil.

Neden derseniz : Bu listeye bir giren bir daha asla inmiyor.
Her bakan üye ile biraz daha arayı açıyor. Bu da diğerlerine haksızlık oluyor.

Örneğin bir zamanlar sitedeki "en komik mesaj" uygulaması yapmıştık.
Yani en çok "eğlendirici/komik" puanı alan mesajların bir listesi.
Bu listeyi her okuyan kişi, listedeki mesajlara bir de kendileri puan verdiği için,
çok dengesiz bir puanlama oluştu. Biz de bu uygulamayı kaldırdık.

Umarım neden yapılmadığını anlatabilmişimdir.

hüseyin_

10 yıl önce - Cum 20 Mar 2009, 23:29

Wowturkey sitenin amacı belli bir caddenin fotoğraflarını ekliceksiniz mesala o kadar gereksiz ayrıntı fotoğraflar oluyorki bakarkende sıkılıyor insan bazen. Halbuki bu konuda site yöneticileri vede denetliyicileri o kadar çok ikna edici uyarılar yapmışlarki .. fotoğraflarda biraz değil daha çok seçici olmalıyız az ve öz gerçekten wow fotoğraflar bulmalıyız

Karani Eseroğlu
10 yıl önce - Cmt 21 Mar 2009, 01:18

Hatır wowlarının önlenmesi, dolayisiyle siteye yüklenen fotoğrafların kalitesinin daha da yükseltilmesi ve her ay yaşanan tartışmaların önlenmesi adına; aynen puan sisteminde olduğu gibi, wow verenlerin isimlerinin görünmemesi daha yararlı olmaz mı?

Zafer

10 yıl önce - Cmt 21 Mar 2009, 12:47

Hani bu üyelere özelde fotokritik sayfası varya o sayfa da sitemizde yer alan fotoları eleştirme şansına sahip miyiz?

Örnek;

Bir fotoğrafın kodunu alıp mesajımıza yapıştırıp sonra eksik ya da fazla yönlerini söyleyerek eleştirsek uygun olur mu?

Ya da yeni başlık mı gerekir?

--

Örtmenim teşekkür ederim..

[ - Figen - Cmt 21 Mar 2009 10:52 ]

En son Zafer tarafından Cmt 21 Mar 2009, 12:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Figen
site denetçisi

10 yıl önce - Cmt 21 Mar 2009, 12:51

Sevgili Zafer, o başlık zaten o amaçla, yanı sitemizde yüklenen fotoğrafları eleştirmek amacıyla açılmış.

sayfa 292
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET