Ana Sayfa 878 bin Türkiye Fotoğrafı

Ergün Balaban

5 yıl önce - Cmt 03 Oca 2009, 01:32
Balıkesir - Havran - Fotoğrafta görülen yapı bir fabrikadır

Türkiye.. ve fotoğraf sevdalısı tüm dostlara sağlıklı ve mutlu bir yıl diliyorum..

Bu fotoğraflarda gördüğünüz (ve sanki tarihin derinliklerinden fırlayıp çıkmış “Şato/Kale” görünümündeki) yapı aslında şirin ve güzel bir “fabrika”.. aynı zamanda bir satış mağazası..

Bakalım ne fabrikası olduğunu bilen dostumuz çıkacak mı??.. (Balıkesir ilimize bağlı “Havran” ilçesi belki tahminlerinizi kolaylaştırmakta yardımcı olabilir).

Balıkesir’den Edremit/Çanakkale istikametine giderken anayol üzerinde ve hemen sağa doğru (Balıkesir’in küçük ve sevimli ilçesi Havran’a) dönen kavşakta yer alıyor.. daha önce bu güzergahı kullananlarınız mutlaka görmüşlerdir..

27 Aralık 2008 günü Balıkesir’den Burhaniye/Ören istikametine doğru giderken (ve aslında burayı biraz geçtikten sonra geri dönerek) hemen yanındaki benzin istasyonundan bu fotoğrafları çektim.. havanın çok soğuk ve rüzgarlı olması.. ve biraz da acelem olduğundan fotoğrafların hepsi aynı cepheden çekilmiştir.. fabrikanın içini fotoğraflamaya vaktim olmadı.. bir başka sefere inşallah diyorum..

Ne fabrikası olduğu ise son fotoğraflarda zaten görülmekte.. (fotoğrafa sağ tıklayıp “özellikler”den cevabı bulan arkadaşların tahminleri kabul edilmeyecektir)..

Herkese tekrar iyi yıllar diliyorum.. sevgiyle ve dostça kalınız..

(+)

(+)

[/b]

Ergün Balaban

Ergün Balaban

5 yıl önce - Pzr 04 Oca 2009, 02:24

(+)

(+)

(+)

sefer bayraktar
2 yıl önce - Cmt 13 Ağu 2011, 12:21

Havran'a Balıkesir yönünden giriş

Ergün Balaban

1 yıl önce - Pzr 20 Oca 2013, 18:33

Havran'da tarihi bir yapı.. Havran Çınarlı Konak ve yöresel kıyafetiyle (ferace) bir teyzemiz de kadraja girmiş..

(+)

Ana Sayfa -> Diğer Şehirler