Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Brk Akyl
9 yıl önce - Pzr 30 Ksm 2008, 15:34
Ankara Anse Ev Gereçleri Alışveriş Merkezi [AVM]


Ankara’da ev için bir alışveriş merkezi açılıyor...

Anse Ev Gereçleri Alışveriş Merkezi, Ankara’da temalı alışveriş merkezi olarak bir ilki gerçekleştirmek ve yüksek beğeniye cevap verecek markaları sunmak için Ocak 2009 tarihinde görücüye çıkıyor.

Hayallerini, karakteristik isteklerini evlerine, bahçelerine yansıtmak isteyenlere ve mutlu bir başlangıca karar veren çiftlere; davetiyeden çikolata, mücevher, gelinlik ve balayı tur organizasyonlarına, halıdan mobilyaya, sofra aksesuarlarından mutfak dekorasyonuna, beyaz eşyadan tekno markete, aydınlatmadan bahçe mobilyasına, yapı marketten eksikliği hissedilen dekorasyon ürünlerine kadar binlerce çeşidi daha az zaman harcatarak ve yeni açılımlar getirerek sunacak olan Anse Ev Gereçleri Alışveriş Merkezi’nin yenilikçi anlayışını herkes sevecek.


70 bin metrekarelik kapalı alanı, çift atriumu, 2 blok ve 6 kattan oluşan estetik mimarisi, cam köprüleri, Mimarlar Sokağı’nda kişisel tasarımların gerçeğe dönüşümü, çocuk restoranları, özel projelendirilmiş çocuk şehri, nefes aldıran ferah alanları, konforu ve güvenliği ile tüketicilerin ilgisini çekecek olan Anse Ev Gereçleri Alışveriş Merkezi, birbirini tamamlayarak tüketiciye alternatifler yaratan sektörel yaklaşımıyla da tüm kiracılarına markalaşma, temalı alışveriş merkezi tüketicisi ile buluşma ve işlerini geliştirme olanağı sunuyor.

Anse Ev Gereçleri Alışveriş Merkezi, Ankara'nın en seçkin semtleri ile çevrili Eskişehir Yolu üzerinde konumlanmıştır. Kentin önemli üniversite kampüsleri ve çok sayıda devlet kurumu bu yol güzergahında yer almaktadır. Yol çevresindeki yerleşimlere ek olarak şehirlerarası trafik de bu yoldan geçmektedir. Ankara'nın ve çevre illerin her noktasından toplu taşıma araçları ile kolay ulaşıma sahip Anse, Ümitköy metro durağının hemen yakınında yer almaktadır.


Birlikte yaşamın ilk adımlarından başlanarak, sahiplerinin tarzını yansıtan evlere ulaşmanın mantıklı yolu olan Anse Ev Gereçleri Alışveriş Merkezi’nin balo ve kongre salonlarında en mutlu “Evet”lerin imzaları atılabileceği gibi markalar da profesyonel bayii toplantılarına ya da ürün tanıtım kokteyllerine ev sahipliği yapabilecekler.

Rakamlarla Anse

Kapalı alan 70.000 m²
Toplam 2 bloktan oluşan kiralanabilir alan 26.000 m²
Toplam 6 kat, 70’e yakın seçkin mağaza ve fast-food alanları
1600 m² kongre ve çok amaçlı organizasyon alanı
20.000 m² kapalı, 5.000 m² açık otopark
3000 m² teras
2000 m² çocuk oyun alanı ve kreşEv için özel geliştirilen Anse Ev Gereçleri Alışveriş Merkezi ile evler şenlenecek...


suphi86
9 yıl önce - Pzr 30 Ksm 2008, 15:41

ümitköyün mesa koru girişinin karşısında yer alıyor mesa kavşağı şuan bile dönüşlerde sürenin az olması sebebiyle trafikte zorluklar yaşatıyor birde bu avm açıldığında ki yanında başka showroomlarda yapılıyor iyice trafiği karşılamayacak bir hal alacak artık yonca geçit yapacak alan kalmadığı için bir an evvel buraya bir battı çıktı kavşak şart

Brk Akyl
9 yıl önce - Sal 09 Arl 2008, 21:26

Anse’nin Kapsadığı Sektörler:
Ev Mobilya
Ev Tekstili
Banyo Mutfak
Beyaz Eşya
Teknoloji
Çocuk Mobilya
Mutfak Aksesuarları
Sofra Aksesuarları
Ofis Mobilya
Aydınlatma
Halı
Mücevherat
İletişim
Yapı Market
Ev ve Mutfak Aksesuarları
Yatak ve Aksesuarları
Ofis Aksesuarları
Ev Tekstil Döşeme
Gelinlik ve Damatlık
Bahçe Mobilya
Çikolata
Davetiye
Kafe & Restoran
Restoran ve Organizasyon Alanı
Fast Food
Türk Mutfağı
Dünya Mutfağıvozkan
9 yıl önce - Sal 09 Arl 2008, 23:57

Bu yatirimi yapan firma Kartallar Şirketler topluluğu,

http://www.kartallar.com.tr/diger/anse.html


Brk Akyl
9 yıl önce - Çrş 14 Oca 2009, 13:01

arkadaşlar burada bir haber var, lütfen okuyun ... bu alışveriş merkezinde her şey bedava olsa bile gitmeyeceksiniz !!!

Alıntı:
ANSE Ev Gereçleri Alışveriş Merkezi'nin kurulacağı alanda BOTAŞ doğal gaz boru hattı için 70 metrelik koruma bandı bulunurken, Büyükşehir Belediyesi ve Etimesgut Belediyesi tarafından imar planı değişikliğine gidilerek koruma bandı 20 metreye çekildi.

Doğal gaz borusu üstüne alışveriş merkezi

ANSE Alışveriş Merkezi'nin kurulacağı Etimesgut ilçesinin Bağlıca Bölgesi Erler Mahallesi imarında değişiklik yapılması ile ilgili geldi. 70 bin metrekare kapalı alanı olacak ve toplam 6 katlı yapılması planlanan alışveriş merkezinin altından BOTAŞ doğal gaz boru hattı geçiyor. Böylesine büyük bir alışveriş merkezinin altından Ankara'yı besleyen doğal gaz ana hattının geçmesi güvenlik tartışması yaratırken, buraya imar izni verilmesi de ayrı bir skandal olarak değerlendiriliyor. Bir gazetenin Ankara ekine Hasan Kartal tarafından verilen tam sayfa ilanda yer alan resimler de alışveriş merkezinin doğal gaz boru hattının üzerine inşa edildiğini gözler önüne seriyor.

Kaynak : Evrensel
sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA